پرش به محتوای اصلی

اخبار

اولین مانور مدیریت بحران در حوزه ارتباطات سیار استان البرز برگزار شد

اولین مانور مدیریت بحران در حوزه ارتباطات سیار استان البرز برگزار شد
اولین مانور مدیریت بحران در حوزه ارتباطات سیار استان البرز با مدیریت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و با همکاری اداره کل مدیریت بحران استانداری البرز ، نمایندگی شرکت ارتباطات زیرساخت ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی ، فرماندهی انتظامی استان و با حضور اپراتورهای همراه اول ، ایرانسل و رایتل برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز ، ناصر نژاد محمد سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اعلام این خبر گفت : این مانور با هدف سنجش و ارزیابی میزان آمادگی ، سرعت عمل و کیفیت ارائه خدمات و همچنین افزایش توان و شناسایی نقاط ضعف و کمبودهای و تلاش در جهت رفع کاستی های اپراتورهای تلفن همراه کشور در مواقع بحرانی جهت برقراری ارتباطات در مناطق حادثه دیده برگزار شد . وی تاکید کرد این مانور برای اولین بار در کشور در سه سطح و با حضور جدی هر سه اپراتور همراه اول ، ایرانسل و رایتل با برنامه ریزی دقیق برگزار شد .

طبق ارزیابی اولیه صورت گرفته توسط بازرسان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و بازرسان اداره کل مدیریت بحران استانداری البرز ، کیفیت حضور و سرعت عمل اپراتورها در این مانور خوب و قابل قبول ارزیابی شد و برخی از نقاط ضعف مشاهده شده ، جهت پیگیری های بعدی ثبت و مستند سازی گردید ./
۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰
تعداد بازدید : ۱,۱۱۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید