پرش به محتوای اصلی

اخبار

۹ دی ماه تجدید میثاق دوباره با آرمان های انقلاب اسلامی

۹ دی ماه تجدید میثاق دوباره با آرمان های انقلاب اسلامی
رادفرد: ۹ دی ماه روز بصیرت و ولایتمداری است و این روز یادآور تجدید میثاق با آرمان های والای انقلاب، نظام و بیعتی دوباره با امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان البرز ، سودابه رافرد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان روز چهارشنبه در آیینی با حضور مشاور وزیر در امور ایثارگران و جمعی از کارکنان به مناسبت فرارسیدن نهم دی ماه و فرارسیدن سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با گلباران مزار شهید مدافع حرم محمد اینانلو و با حضور در منزل شهید رضالو، یاد وخاطره شهدای والا مقام ایران اسلامی را گرامی داشتند.

وی‌در این آیین گفت: ۹ دی ماه روز بصیرت و ولایتمداری است و این روز یادآور تجدید میثاق با آرمان های والای انقلاب، نظام و بیعتی دوباره با امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری است.

رادفرد در بخش دیگری از سخنان خود به فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند، ایشان تربیت یافته مکتب انسان‌ساز امام خمینی(ره) بود و در تمام عمر پربرکت خود در دفاع از ایران بزرگ، اسلام و نظام همواره پیشقدم بود که در این راه جان خود را تقدیم نظام و انقلاب کرد.

۹ دی ۱۴۰۰ ۱۱:۰۷
تعداد بازدید : ۵۳۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید