پرش به محتوای اصلی

اخبار

اولین جلسه شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد

اولین جلسه شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد
محمد حسین شاهینی گفت: با توجه به احتمال سفر ریاست محترم جمهور به استان، هماهنگی و آمادگی کامل بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات را خواستار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز؛ اولین جلسه شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز  به ریاست محمد حسین شاهینی سرپرست اداره کل و جمعی از مدیران کل این حوزه در روز پنجشنبه در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

 محمد حسین شاهینی سرپرست ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز ضمن خیر مقدم و تبریک سال جدید گفت:  با توجه به احتمال سفر ریاست محترم جمهور به استان، هماهنگی و آمادگی کامل بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات را خواستار شد.

شاهینی افزود: بازنگری بر ارتباطات استان، آمادگی برای افزایش پهنای باند در نقاط احتمالی استقرار رئیس محترم جمهور و هیات همراه، آمادگی برای استقرار سایت سیار برای افزایش پوشش و آنتن دهی و رفع مشکلات احتمالی از موارد دارای اهمیت و مورد تاکید است.

سرپرست ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز گفت: با عنایت به نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری تحت عنوان «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» تاکید کرد رویکرد این اداره کل حسب تصمیمات کلان وزارت ارتباطات در پنج عنوان دولت الکترونیک و هوشمندسازی، زیرساخت شبکه ملی اطلاعات ، تعامل پذیری، اقتصاد دیجیتال و اشتغال برنامه ریزی شده است.

شاهینی در خاتمه ضمن تشکر از همکاران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بیش از 200  نفر نیروی کشیک و تیم های متخصص عملیاتی برای پایداری و حفظ کیفیت شبکه های ارتباطی اعم از اپراتورهای تلفن همراه، تلفن ثابت، شبکه فیبر نوری و ... در نوروز ۱۴۰۱ بصورت شبانه روزی مشغول خدمت رسانی به مردم استان البرز و مسافران عبوری بودند.


۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ۱۰:۰۴
تعداد بازدید : ۱۹۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید