پرش به محتوای اصلی

اخبار

سر و صدا و آلودگی کامیون های پست صدای دستگاه اجرایی را نیز در آورد

سر و صدا و آلودگی کامیون های پست صدای دستگاه اجرایی را نیز در آورد
شاهینی با اشاره به شکایت همسایگان و آلودگی های صوتی ایجاد شده گفت: انتقال تجزیه مبادلات مرکز مکانیزه پست دارای محاسنی از جمله کاهش مسیر تردد، استفاده از تجهیزات بروز تر و ... است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز؛ پس از  انتقال مرکز مکانیزه پست  در سالهای گذشته به شهرک اداری البرز و ایجاد مزاحمت برای دستگاههای اجرایی و همچنین شیب تند،  اداره کل پست را ملزم به جابجایی این مرکز در محلی با استانداردهای بروز کرد.
محمد حسین شاهینی سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز در جلسه هم اندیشی مشکلات حوزه ارتباطات و فناوی اطلاعات گفت: با توجه به شیب تند خیابان اصلی و مشکلات عدیده ایجاد شده تردد ماشین های سنیگن پست در محورهای منتهی  به شهرک اداری لازم است تمهیدات لازم جهت انتقال بخش تجزیه و در صورت لزوم بخشی از توزیع به خارج از شهرک اداری که منجر به انتقال بخش اصلی تردد کامیونها می‌شود، اندیشیده شود.
شاهینی در ادامه با اشاره به شکایت همسایگان و آلودگی های صوتی ایجاد شده گفت: انتقال تجزیه مبادلات مرکز مکانیزه پست دارای محاسنی از جمله کاهش مسیر تردد، استفاده از تجهیزات بروز تر و ... است.
حمید پور مدیرکل پست البرز نیز در این جلسه قول جابجایی این مرکز در کوتاه مدت را داد.
۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ۱۷:۴۹
تعداد بازدید : ۱۱۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید