پرش به محتوای اصلی

اخبار

استاندار البرز در جمع مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز:

شیوع ویروس کرونا، کشور را در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شکوفا کرد

شیوع ویروس کرونا، کشور را در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شکوفا کرد
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: کشور ما نیاز دارد که در حوزه های ارتباطات به دستاوردهای روز دنیا دست یابد و در این راستا باید مدیران و دستگاه های مختلف اشراف کاملی به موضوعات مربوطه پیدا کنند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز، مجتبی عبداللهی در نشست تخصصی با مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات، ضمن تبریک این هفته به فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی، گفت: شیوع ویروس کرونا، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را وارد مرحله جدیدی از اهمیت و کارآیی در کشور ما کرد از این رو در این حوزه ترقی و پیشرفت چشمگیری را شاهد بودیم.
وی افزود: کشور ما نیاز دارد که در حوزه های ارتباطات به دستاوردهای روز دنیا دست یابد و در این راستا باید مدیران و دستگاه های مختلف اشراف کاملی به موضوعات مربوطه پیدا کنند.
استاندار البرز گفت: این آمادگی در استان وجود دارد که طی نشست های تخصصی به موضوعات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات بپردازیم.
در ابتدای این جلسه محمد حسین شاهینی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز نیز ضمن ارائه گزارشی از وضعیت استان در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، با اشاره به شرایط مناسب استان در توسعه شاخص های فناوری اطلاعات و ارتباطات بر عزم جدی مدیران استانی این حوزه در جهت بهبود شرایط ارتباطی استان تأکید کرد.
ایشان همچنین با اشاره به پوشش مطلوب و حداکثری ارتباطات ثابت و همراه در روستاهای استان، از پایش روستا به روستا وضعیت ارتباطی توسط اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات برای رفع نقایص موجود خبر داد.
ارائه تسهیلات به شرکت ها و کسب و کارهای نوپا از طریق سامانه توان آفرین، تلاش در جهت توسعه اقتصاد دیجیتال، پیگیری اجرای پروژه دولت الکترونیک ذیل کارگروه استانی، گزارش میزان واسپاری خدمات الکترونیکی به دفاتر پیشخوان دولت و نیاز تعامل بیشتر دستگاه های استانی در این خصوص، برنامه ریزی جهت برگزاری رویدادهای کارآفرینی از دیگر محورهای صحبت های ایشان بود.
در ادامه این جلسه سایر مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های دستگاه های تحت مدیریت خود به بیان پیشنهادات و مشکلاتی که نیازمند تعامل استانی دارد، پرداختند.
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۲:۲۰
تعداد بازدید : ۱۴۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید