پرش به محتوای اصلی

اخبار

پس از سه سال، سکوت اکوسیستم استارت‌آپی استان شکسته شد

پس از سه سال، سکوت اکوسیستم استارت‌آپی استان شکسته شد
شاهینی خبر داد: تسهیلات کم بهره 9 شرکت فعال در حوزه فناوری اطلاعات البرز مصوب شده است
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز؛ رویداد تِک‌لند، روز ۲۶ خرداد ۱۴۰۱، پس از سه سال سکوت اکوسیستم استارت‌آپی در استان، بار دیگر به همت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز،پارک ارتباطات و فناوری اطلاعات، نظام صنفی رایانه‌ای، شهرداری کلان شهر کرج و با حضور متخصصان و صاحبان کسب‌وکارهای تکنولوژی محورِ برتر در سالن میلاد شهرداری کرج برگزار شد.
محمد حسین شاهینی سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با اشاره به رویکرد دولت سیزدهم و عزم جدی آن جهت حمایت از کسب و کارها و شرکت های دانش بنیان از تصویب پرداخت بالغ بر 120 میلیارد ریال تسهیلات به 9 شرکت فعال در حوزه فناوری اطلاعات که تمامی آنها شرکت‎‌های عضو نظام صنفی رایانه ای استان هستند در قالب تسهیلات کم بهره بند الف تبصره 18خبر داد.
در این رویداد از نسل ۴ و ۵ فناوری با هدف ایجاد کسب‌وکار و درآمدزایی در انطباق با شرایطِ روز جهان و با امکانات محدود مثل اینترنت گفتگو شد. مخاطبان این رویداد نیز یا صاحبان استارت‌آپ‌ها در حوزه‌های هوش مصنوعی، بلاک‌چین، متاورس و… یا علاقمندان به این موارد بودند. این رویداد یک فرصت خوب برای شبکه‌سازی بود که در پنل سرمایه‌گذاری نیز این موضوع مورد تاکید قرار گرفت .
۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۱۳
تعداد بازدید : ۱۴۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید