پرش به محتوای اصلی

اخبار

جلسه شرکتهای فعال در حوزه ICT استان البرز برگزار شد

جلسه  شرکتهای فعال در حوزه ICT استان البرز برگزار شد
جلسه شرکتهای فعال در حوزه ICT استان با حضور مدیر کل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان البرز و شرکت های فعال در حوزه ICT برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز ؛ این نشست در راستای  سیاست های دولت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حمایت از بخش خصوصی در حوزه ICT برگزار شد  

. دراین جلسه  مدیران شرکتها ISP  و ISDP استان در خصوص پیش نویس اصول حاکم بر صدور پروانه های ارتباطی و همچنین اهداف تاسیس این شرکتها توضیحاتی ارائه کردند و تاکید داشتند پیش نویس پیشنهادی با اهداف تاسیس این شرکتها تناقض دارد.

 مهندس نژاد محمد خاطر نشان کرد نقطه نظرات شرکتها به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام و منافع شرکتها در نظر گرفته خواهد شد . همچنین ایشان در خصوص راهکارهای حمایت از بخش خصوصی فعالان ICT در استان ولزوم استفاده از ظرفیت ها و خدمات شرکتهای فعال توسط دستگاههای اجرایی استان در کارگروه  دولت الکترونیک وطراحی پورتال مستقل جهت معرفی شرکتهای خدمات دهنده بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان و اطلاع رسانی و برگزاری مناقصات پیشنهاداتی ارائه دادند .

۱۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۹
تعداد بازدید : ۳۹۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید