پرش به محتوای اصلی

اخبار

دیدار سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با استاندار البرز

دیدار سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با استاندار البرز
طی دیدار سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با استاندار البرز ؛ پیرامون مسائل مرتبط با حوزه ICT در استان تبادل نظر گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز ؛ جلسه هماهنگی در خصوص تشکیل کارگروه توسعه دولت الکترونیک در استان با حضور استاندار و معاونین استانداری و سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز تشکیل شد .

این جلسه در راستای اجرایی نمودن ضوابط اجرایی و فنی توسعه دولت الکترونیکی مصوب شورای عالی فناوری اطلاعات تشکیل و با هدف چابک سازی ،کاهش زمان و هزینه اداری ، شفاف سازی و مبارزه با فساد اداری برگزار گردید .

در این نشست مهندس طهایی استاندارالبرز دستور صدور احکام اعضای کارگروه کارگروه توسعه دولت الکترونیک در استان بر اساس بخشنامه مذکور را صادر و اهمیت استقرار دولت الکترونیک در استان را تشریح کردند .

درادامه مهندس نژاد محمد سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز  توضیحاتی مبنی بر سیاست های کلی نظام اداری و راهکارهای اجرایی تحقق اهداف برنامه پنجم توسعه  ارائه نمودند . در ادامه نیز گزارشی درخصوص مشکلات و موانع توسعه ICT استان و روند اجرایی پروژه USO (خدمات عمومی اجباری) و اینترنت پرسرعت روستاهای استان ارائه شد.

دراین جلسه مقرر گردید احکام اعضای کارگروه تنظیم و نیز جلسه ای با حضور مدیران حوزه ICT در دفتر استاندار جهت رفع مشکلات و موانع در حوزه ICT برگزار شود .

۱۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۵:۲۳
تعداد بازدید : ۴۳۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید