پرش به محتوای اصلی

اخبار

جلسه تجهیز و راه اندازی 23 دفتر ICT روستایی برگزار شد.

جلسه تجهیز و راه اندازی 23 دفتر ICT روستایی برگزار شد.
جلسه هماهنگی تجهیز و راه اندازی 23 دفتر ICT روستایی با حضور نمایندگانی از اداره کل پست استان البرز، اداره کل مخابرات استان البرز، مدیریت شعب پست بانک البرز، فرمانداری شهرستان نظرآباد و بخشداری مرکزی شهرستان نظرآباد در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه مهندس رضا زمانی ، معاون اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز ضمن ارائه گزارشی از وضعیت موجود دفاتر ICT روستایی استان ، اعلام کرد دولت به شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ماموریت داده تا در اسرع وقت نسبت به راه اندازی دفاتر ICT روستایی اقدام نماید و امکانات و تجهیزات مورد نیاز راه اندازی 23 دفتر آماده تحویل به کارگزاران طرف قرارداد می باشد . وی همچنین تاکید کرد ادارات کل مخابرات و پست در اسرع وقت نسبت به عقد قرارداد تحویل اماکن مرتبط به پست اقدام نمایند .

در این جلسه مقرر گردید به جهت رعایت همه شرایط و مقررات ارائه کنندگان خدمات، انتخاب کارگزاران دفاتر باید با تایید ادارات کل پست، مخابرات، پست بانک و فرمانداری و بخشداری های مربوطه صورت پذیرد. همچنین کلیه تجهیزات قدیمی با همکاری همه ادارات به دفاتر مرجوع گردد تا در اسرع وقت فعالیت های آنان آغاز گردد.

۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۵:۴۸
تعداد بازدید : ۶۱۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید