پرش به محتوای اصلی

اخبار

انتخابات هیات مدیره جدید سازمان نظام صنفی رایانه ای استان البرز برگزار شد.

انتخابات هیات مدیره جدید سازمان نظام صنفی رایانه ای استان البرز برگزار شد.
جلسه مجمع عمومی و انتخابات هیات مدیره جدید سازمان نظام صنفی رایانه ای استان البرز باحضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و جمعی از مسئولین استانی برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز، جلسه مجمع عمومی فوق العاده و انتخابات هیات مدیره جدید سازمان نظام صنفی رایانه ای استان البرز روز دوشنبه 10 آذر باحضور مهندس ناصر نژاد محمد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز و مهندس زمانی معاون اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و جمعی از مسئولین استان و همچنین با حضور اکثریت اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای استان البرز در محل سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار گردید .

 انتخابات نظام صنفی 4

در ابتدای این جلسه مهندس رضا زمانی، معاون اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای اداره کل ICT استان گفت: اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در سال 91 از حامیان اصلی راه اندازی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان بوده و از بدو تاسیس نظام صنفی، ضمن حمایت از گسترش فعالیت این سازمان بمدت 2 سال درخصوص تامین محل استقرار دبیرخانه این سازمان در محل اداره کل همکاری لازم را با این سازمان مبذول داشته است .

وی تاکید کرد : عضویت سازمان نظام صنفی در کمیته پایش این اداره کل به منظور حمایت از حقوق اعضای رسمی این سازمان و برخورد با شرکتهای بدون مجوز انجام گرفته است . مهندس زمانی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تاکید بر حمایت از شرکت های بومی استان در حوزه فناوری اطلاعات گفت : عرصه فناوری اطلاعات عرصه رقابت شرکتهای توانمند و بزرگ است و شرکتهای بومی استان همیشه تحت الشعاع شرکتهای بزرگ تهران قرار گرفته اند اما طبق مذاکرات صورت گرفته با استاندار محترم البرز مقرر گردیده ادارات کل استان در اجرای پروژه های حوزه فناوری اطلاعات استفاده از شرکتهای بومی را در اولویت قرار دهند. وی افزود : البته لازمه تحقق این امر تقویت توانمندیها و گسترش فعالیت شرکتهای بومی است.

معاون اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در بخش پایانی سخنان خود با اعلام خبر برگزاری نمایشگاه الکامپ استانی در نیمه اول سال آینده گفت : طبق برنامه ریزی و هماهنگی صورت گرفته و جلسات برگزار شده با سازمانها و شرکتهای مرتبط قرار است نمایشگاه الکامپ استان با تاکید بر کیفیت مقدم بر کمیت و با فعالیت شرکتهای بومی استان در سال آینده برگزار شود.

در بخش دیگری از جلسه مهندس رابطی رئیس سازمان نظام صنفی استان البرز در سخنان خود از حمایت های مستمر مهندس نژاد محمد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تقدیر کرد و به ارائه گزارشی از فعالیتهای گذشته هیات مدیره سابق سازمان نظام صنفی رایانه ای پرداخت.

در این انتخابات آقایان فرزاد فروغی-پژمان رابطی-فرزاد وکیلی-فرید طالب لو-محمد یعقوبی-حسن احدی-پدرام رابطی-مهدی پور گلچین- و خانم ها نوری و حمزه لو بعنوان هیات مدیره جدید سازمان انتخاب شدند.

۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۱۳:۰۱
تعداد بازدید : ۱,۱۶۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید