پرش به محتوای اصلی

اخبار

جلسه بررسی آخرین وضعیت دفاتر ICT روستایی استان البرز برگزار شد .

جلسه بررسی آخرین وضعیت دفاتر ICT روستایی استان البرز برگزار شد .
با حضور معاون اداره کل USO سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و مسئول نظارت بر پروژه های USO کشور ، آخرین وضعیت دفاتر ICT روستایی استان البرز و میزان پیشرفت کار در استان بررسی شد.

      به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز، در بخش اول این جلسه که در دفتر مهندس نژادمحمد-مدیر کل ICT استان برگزار شد ، آقای مهندس ویسی-معاون مدیرکل USO سازمان تنظیم مقررات و آقای مهندس قره داغی-مسئول نظارت بر پروژه های USO کشور ضمن ارائه مستندات در خصوص اعتبارات و تجهیزات تخصیص یافته به استان البرز در حوزه دفاتر ICT روستایی از محل اعتبارات USO ، بر تسریع در راه اندازی این دفاتر تاکید کردند .

مهندس نژاد محمد مدیر کل ICT استان نیز در سخنانی ضمن خیر مقدم به میهمانان اظهار داشت : با پیگیری این اداره کل تمهیدات لازم برای راه اندازی دفاتر ارتباطی روستایی انجام شده و بزرگترین مشکل در تامین محل استقرار دفاتر و تحویل گرفتن محل دفاتر از مخابرات است که با تفاهمات صورت گرفته در حال رفع مشکل هستیم . وی ابراز امیدواری کرد تا پایان سال جاری حداقل 23 دفتر ICT روسنایی در استان راه اندازی گردد .

در ادامه این جلسه، تیم بازرسی ضمن حضور در دفتر جناب آقای مهندس حمیدی ، مدیر کل پست استان البرز ضمن ارائه مستندات مالی نسبت به اقدامات انجام شده در استان کسب اطلاع نمودند . در این جلسه مهندس حمیدی مدیر کل پست استان ضمن سودآور خواندن این دفاتر برای پست ابراز امیدواری کرد با رفع موانع موجود در خصوص مکان بهره برداری دفاتر ، حداکثر تا 60 دفتر ICT روستایی در سطح استان به بهره برداری برسد.

۲۳ آذر ۱۳۹۳ ۱۳:۴۵
تعداد بازدید : ۶۴۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید