پرش به محتوای اصلی

اخبار

حمایت ویژه اداره کل ارتباطات استان البرز از برگزاری استارتاپ ویکند کرج/ثبت نام با 50% تخفیف

حمایت ویژه اداره کل ارتباطات استان البرز از برگزاری استارتاپ ویکند کرج/ثبت نام با 50% تخفیف
با حمایت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز، پنجاه درصد تخفیف به همه ثبت نام کنندگان استارتاپ ویکند کرج اختصاص یافت.

      به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز ، با پیگیری و حمایت این اداره کل ، متقاضیان شرکت در استارتاپ ویکند کرج می توانند با 50% تخفیف و با پرداخت مبلغ 700.000 ریال در این رویداد آموزشی-تجربی کرج ثبت نام کنند . متقاضیان میتوانند با مراجعه به سایت SWKARAJ.IR در این رویداد علمی-آموزشی که برای اولین بار در کرج برگزار میگردد ثبت نام نمایند .

      استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی (Experiential Education) در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی (در انتهای هفته) برگزار می گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب ها و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند. روز اول، چهارشنبه عصر: استارتاپ ویکند یک رویداد ۳ روزه هست که درآن کارآفرینان جوان دور هم جمع میشوند، از همدیگر یاد میگیرند و سعی میکنند که ایده هایشان را به واقعیت به مرحله اجرا برسانند​

۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۱۶:۱۴
تعداد بازدید : ۶۰۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید