پرش به محتوای اصلی

اخبار

بازدید مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز از مناطق سیل زده جاده کرج-چالوس

بازدید مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز از مناطق سیل زده جاده کرج-چالوس
مهندس غلامرضا حمیدی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز صبح امروز با حضور در مناطق آسیب دیده از سیل در روستای سیجان جاده چالوس ضمن اطلاع از وضعیت خدمت رسانی به مردم منطقه، در خصوص بررسی و رفع مشکلات ارتباطی روستا دستورات لازم را صادر کرد .

  منطقه سیل زده سیجان

      به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز، پس از وقوع حادثه سیلاب در روستای سیجان جاده چالوس و اطلاع رسانی توسط اداره کل مدیریت بحران استانداری البرز در عصر روز یکشنبه، جناب آقای مهندس حمیدی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با حضور در ستاد مدیریت بحران واقع در استانداری البرز در جریان جزئیات حادثه سیلاب و وضعیت ارتباطی روستاهای آسیب دیده از سیلاب قرار گرفته و هماهنگی لازم برای اعزام تیم های فنی شرکت های مخابرات و ارتباطات سیار استان صورت پذیرفت.

     صبح امروز دوشنبه نیز جناب آقای مهندس حمیدی بهمراه مهندس زمانی معاون اداره کل ICT و معاونین شرکت های مخابرات و ارتباطات سیار استان، ضمن حضور در مناطق آسیب دیده وضعیت خدمات رسانی به مردم منطقه را مورد ارزیابی قرار دادند.

سیل سیجان

    مدیرکل ICT استان در جریان بازدید از مناطق سیل زده ضمن اعلام رضایت از وضعیت ارتباطی مناطق آسیب دیده به خبرنگاران گفت : شبکه تلفن ثابت روستا در حال حاضر فعال است و در بخش هایی از روستا که کابل های ارتباطی توسط سیلاب از بین رفته است با همکاری مخابرات استان تلفن های همگانی رایگان برای دسترسی مردم در نظر گرفته شده است .

وی در خصوص دسترسی به شبکه تلفن همراه نیز خاطر نشان کرد : مشکلات ارتباط تلفن همراه در اکثر مناطق سیل زده برطرف شده و در حال حاضر شبکه ارتباطی تلفن همراه در منطقه فعال است و برای تقویت این شبکه یک دستگاه BTS سیار به زودی در منطقه مستقر خواهد شد .

۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۱۶:۵۱
تعداد بازدید : ۸۵۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید