پرش به محتوای اصلی

اخبار

آغاز ثبت نام در بانک اطلاعات متخصصین و فارغ التحصیلان ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز

آغاز ثبت نام در بانک اطلاعات متخصصین و فارغ التحصیلان ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز
غلامرضا حمیدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز از آغاز ثبت نام در بانک اطلاعات متخصصین و فارغ التحصیلان ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز خبر داد.

     به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز، غلامرضا حمیدی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با اعلام این خبر گفت : متاسفانه آمار مشخصی از متخصصین حوزه ICT استان البرز وجود ندارد و یکی از دغدغه های همیشگی مدیران ارشد استان داشتن آمار صحیح و دسترسی به اطلاعات متخصصین و فارغ التحصیلان این حوزه جهت استفاده بخش خصوصی و دولتی در مواقع ضروری است.

     وی در خصوص مزایای ثبت نام در این بانک اطلاعاتی گفت: شرکت های بخش خصوصی متعددی به دلیل شرایط ویژه استان البرز از جمله نزدیکی به پایتخت و تراکم جمعیتی بالای استان علاقمند به سرمایه گزاری در بخش های مختلف مرتبط با صنعت ICT استان هستند و یکی از شرایط ما برای تسهیل حضور این شرکت ها در استان استفاده از نیروی متخصص بومی استان است.

     مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز تاکید کرد: بدیهی است که ثبت نام در این سامانه برای هیچ یک از ادارات دولتی و شرکت های خصوصی فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات تعهد استخدامی ایجاد نمی کند و ایجاد این بانک تنها برقراری ارتباط بین شرکت ها و متخصصین را تسهیل خواهد کرد.

     حمیدی ابراز امیدواری کرد با مراجعه همه متخصصین و فارغ التحصیلان استان به پورتال اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز و تکمیل این فرم الکترونیکی گام مهمی برای توسعه صنعت ICT استان برداشته شود و مقدمات تحول چشمگیر در این حوزه محقق گردد.

     قابل ذکر است متقاضیان ثبت نام در این سامانه می توانند با مراجعه به پورتال اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز به آدرس https://alborz.ict.gov.ir/ نسبت به تکمیل فرم الکترونیکی ثبت نام دربانک اطلاعاتی متخصصین و فارغ التحصیلان اقدام نمایند.

فرم

۱۶ آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۵۵
تعداد بازدید : ۹۹۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید