پرش به محتوای اصلی

اخبار

روستاهای استان البرز خردادماه از خدمات اینترنت بهره‌مند می‌شوند

روستاهای استان البرز خردادماه از خدمات اینترنت بهره‌مند می‌شوند
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز گفت: همه روستاهای استان البرز تا پایان خردادماه سال جاری از خدمات اینترنت بهره مند می شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز به نقل از خبرگزاری مهر، غلامرضا حمیدی با اعلام این خبر اظهار کرد: سیم کارت و مودم تا پایان اردیبهشت ماه از طریق پست به روستاییان استان تحویل داده می شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه اینترنت با سرعت حداقل ۵۱۲ در اختیار روستاییان قرار خواهد گرفت، قیمت سیم کارت ها را هشت هزار تومان اعلام کرد و گفت: هزینه مودم به صورت دو ساله از مشترکان روستایی دریافت می شود.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با تاکید بر ضرورت تقویت کسب و کار اینترنتی در روستاها، گفت: خرید و فروش اینترنتی در روستاهای استان باید گسترش یابد، بانوان روستایی می توانند صنایع دستی خود را از طریق اینترنت به اقصی نقاط کشور عرضه و به فروش برسانند.

حمیدی در پایان با تاکید بر اینکه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تقویت زیرساخت های ارتباطی در کشور را دستور کار دارد، گفت: جهادکشاورزی، اداره راه و شهرسازی و بنیاد مسکن می توانند با استفاده از ظرفیت های ارتباطی اقدام به ارائه بهترین خدمات در روستاهای استان کنند.

۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۶
تعداد بازدید : ۵۶۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید