پرش به محتوای اصلی

اخبار

دیدار خانواده بزرگ ارتباطات و فناوری اطلاعات با نماینده ولی فقیه در استان البرز+تصاویر

دیدار خانواده بزرگ ارتباطات و فناوری اطلاعات با نماینده ولی فقیه در استان البرز+تصاویر
مدیران، معاونین و روسای ادارات خانواده بزرگ ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با آیت الله حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج دیدار کردند.

    به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز، در ابتدای این نشست صمیمی که با حضور مدیران کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، پست، ارتباطات زیرساخت، پست بانک و مخابرات و همچنین رئیس مرکز فضایی استان البرز برگزار گردید، مهندس غلامرضا حمیدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تشکر از نماینده ولی فقیه برای برگزاری این نشست، گزارشی از وضعیت فعلی زیرساخت ها و میزان ارائه سرویس های ارتباطی در سطح استان ارائه و به اهمیت توجه به توسعه کسب و کارهای نو مبتنی بر IT و تولید محتوای فاخر دیجیتال تاکید و ابراز امیدواری کرد با حمایت های ویژه نماینده ولی فقیه در استان شاهد تحول جدی در زمینه توسعه فناوری اطلاعات استان باشیم .

     در ادامه این نشست، هریک از مدیران خانواده ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز ضمن ارائه گزارش از نحوه فعالیت و اقدامات صورت گرفته در سطح استان، برنامه های توسعه فعالیت های خود در سال 95 را ارائه نمودند .

     در پایان این جلسه آیت الله حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه شهرستان کرج ضمن تاکید بر توسعه زیرساختهای ارتباطی بویژه مراکز اداری و دولتی ابراز امیدواری کرد با توسعه خدمات وزارت ارتباطات در سطح استان، عملکرد سیستمی پیوسته جایگزین مدیریت های جزیره ای و از هم گسیخته گردد. ایشان در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر توسعه کسب و کارهای کم هزینه و پربازده در حوزه فناوری اطلاعات ابراز امیدواری کرد با تشکیل شورای فضای مجازی استان در حوزه تولید محتوای بومی فاخر و مناسب فرهنگ ایرانی اسلامی در کشور گام های مناسبی برداشته شود.


دیدار با نماینده ولی فقیه 1 

دیدار با نماینده ولی فقیه 2  

دیدار با نماینده ولی فقیه 3  

دیدار با نماینده ولی فقیه 4 

دیدار با نماینده ولی فقیه 9 

دیدار با نماینده ولی فقیه 4.1  

دیدار با نماینده ولی فقیه 5   

دیدار با نماینده ولی فقیه 6  

دیدار با نماینده ولی فقیه 7  

دیدار با نماینده ولی فقیه 8   

 

۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۸
تعداد بازدید : ۴۶۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید