پرش به محتوای اصلی

اخبار

پنجمین جلسه کارگروه دولت الکترونیک با ریاست استاندار البرز برگزار شد

پنجمین جلسه کارگروه دولت الکترونیک با ریاست استاندار البرز برگزار شد
پنجمین جلسه کارگروه دولت الکترونیکی استان البرز به ریاست استاندار و با حضور جمعی از مدیران کل عضو این کارگروه در سالن جلسات دفتر استاندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز، در ابتدای این جلسه آقای حمیدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز گزارشی از آخرین وضعیت توسعه دولت الکترونیک، شرایط فعلی و برنامه های آتی توسعه خدمات الکترونیکی ارائه نمودند که مباحث مختلفی از سوی اعضای جلسه در خلال ارائه این گزارش مطرح گردید.

همچنین آقای مهندس فرزین مدیر کل پست استان در خصوص پروژه استعلامات بین دستگاهی و نصب سامانه سیماک در کلیه دهیاری ها در راستای استقرار دولت الکترونیک املاک روستایی استان  مطالبی را ارائه نموده و آقای مهندس محمدی مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات استانداری البرز نیز در ارائه مطالب خود بر ضرورت توجه ویژه به مقوله امنیت در فضای تبادل اطلاعات و پروژه مدیریت کار و فعالیت(task manager) تاکید نمودند.

در ادامه این جلسه جناب آقای مهندس کامکار معاون محترم استاندار و نائب رئیس کارگروه بر ضرورت اجرای مصوبات کارگروه تاکید و متذکر شدند پروژه های دولت الکترونیک اولویت ما در استان می باشد.

در پایان جلسه استاندار البرز ضمن جمع بندی موضوع و تبیین  مصوبات جلسه و با تأکید بر اهمیت برگزاری این جلسه و موضوع دولت الکترونیک دستور دادند جلسات به صورت مستمر ماهیانه و در صورت ضرورت و وجود دستور کاری مهم خارج از برنامه ریزی انجام شده تشکیل شود. ایشان ضمن تاکید بر تبیین جایگاه بخش خصوصی در ایجاد دولت الکترونیک خاطر نشان کردند: با وجود پژوهشگاه های ملی و مهم استانی باید قدرت بهره برداری از پهنای باند استان افزایش پیدا کند.

مهندس طهایی تاکید کرد: برنامه ریزی لازم برای استخراج طرح های مهم از سند آمایش استان و استفاده از وجود نمایندگان محترم مجلس برای تسهیل سازی فرایند اجرایی طرح ها و پروژه های برنامه ششم  انجام پذیرد.

استاندار البرز در حاشیه این جلسه ضمن معرفی آقای مهندس محمدخانی  به عنوان مدیرکل جدید ارتباطات زیرساخت استان، از زحمات آقای مهندس نژاد محمد تقدبر و تشکر کردند .

۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۶:۴۰
تعداد بازدید : ۴۵۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید