پرش به محتوای اصلی

اخبار

چهارمین جلسه شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز برگزار شد

چهارمین جلسه شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز برگزار شد
چهارمین جلسه شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات با میزبانی اداره کل ارتباطات زیرساخت استان البرز و با حضور مدیران حوزه ICT استان، اپراتورهای تلفن همراه و نمایندگان شرکت های بخش خصوصی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز، در این جلسه که بصورت ماهیانه و با هدف افزایش تعاملات و رفع مشکلات حوزه ICT استان برگزار می شود، ابتدا ضمن بررسی مصوبات جلسه قبل بر پیگیری مداوم موضوعات مطروحه تا به ثمر نشستن آنها تاکید شد. بررسی مشکلات ارتباطی شهرک های صنعتی استان، توسعه شبکه فیبر نوری شرکت ایرانیان نت، رفع موانع توسعه شبکه تلفن همراه در مناطق کمتر بهره مند، افزایش پهنای باند مورد نیاز استان، پیش بینی پوشش تلفن همراه در فاز جدید اتوبان تهران شمال در محدوده استان البرز و پیشنهاد ایجاد مرکز IXP جهت ذخیره سازی محتوای بومی تولیدی از مهم ترین مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

در پایان این جلسه، مجری طرح تکاپو در استان ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص طرح توسعه اشتغال پایدار(تکاپو) و تفاهم نامه منعقد شده مابین وزارت کار-رفاه و امور اجتماعی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بر اهمیت نقش فناوری اطلاعات در ایجاد و توسعه کسب و کارهای نو در سطح استان تاکید کرد.

در حاشیه این جلسه از زحمات جناب آقای مهندس نژاد محمد، مدیر کل سابق ارتباطات زیرساخت استان البرز در دوره 4 ساله تصدی این پست تجلیل شد.

تجلیل از مهندس نژادمحمد

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۸
تعداد بازدید : ۵۰۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید