پرش به محتوای اصلی

اخبار

با حکم دکتر واعظی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پیام منصوب شد

با حکم دکتر واعظی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پیام منصوب شد
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی دکتر سعید زرندی را به عنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پیام منصوب کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در متن این حکم آمده است:
نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی و با استناد به ماده(13) اساسنامه و همچنین مصوبه مجمع عمومی عادی شرکت خدمات هوایی پیام به موجب این حکم جنابعالی را به سمت "رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت خدمات هوایی پیام" منصوب می نمایم. علاوه بر ماموریت های مصوب، اهم انتظارات عبارتند از:
1-    تهیه چشم انداز و راهبرد کلان و تکمیل طرح جامع و تفضیلی مجموعه پیام و تصویب آن در شورای راهبری که با مسولیت مشاور اجرایی تشکیل می شود.
2-    بررسی همه جانبه اساسنامه با توجه به تحولات جدید در بخش ICT
3-    بهره گیری از ظرفیت فرودگاه پیام به عنوان نقطه قوت برای منطقه ویژه اقتصادی پیام با هدف تبدیل آن به قطب اقتصادی با توجه به جایگاه جغرافیایی و نزدیکی به تهران و استان های همجوار
4-    استفاده مناسب از ظرفیت های قانونی منطقه ویژه برای ایجاد شهر ICT و برنامه ریزی لازم به منظور گسترش ارزش افزوده و توسعه اشتغال در بخش ICT با تعامل و همکاری نزدیک معاونت فناوری و نوآوری.
5-    بهره گیری از ظرفیت های استان البرز به منظور افزایش کارایی و فعالیت بیشتر بخش خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی به ویژه استقرار صنایع دانش بنیان، مخابراتی، فناوری اطلاعات و صنایع غیر آلاینده با جذب سرمایه های داخلی و خارجی
6-     تلاش در رفع مشکلات زیرساختی فرودگاه به منظور راه اندازی و تقویت حمل ونقل کالا و خدمات پستی
7-    ساماندهی نیروی انسانی و تلاش به منظور افزایش ظرفیت و توان فنی و علمی موجود به منظور افزایش بهره وری
8-    تهیه و تدوین اسناد مالکیت و رفع مشکلات ناشی از معارضین
امید است با اتکال به قادر متعال و رعایت اخلاق و تقوی الهی و با جدیت و تلاش وافر، خدمت گزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم سرافراز ایران را سرلوحه خود قرار داده و در چارچوب اساسنامه، سیاست های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضوابط و مقررات مربوطه و تبادل نظر منظم در شورای راهبری جهت تحقق اهداف دولت تدبیر و امید، موفق و موید باشید.
گفتنی است برخی از سوابق علمی و اجرایی دکتر زرندی به شرح ذیل می‌باشد:
سوابق آموزشی:
-    عضو هیات علمی دانشکده مدیریت دانشگاه علامه طباطبائی
تجارب اجرایی :
-    معاونت برنامه‌ریزی و امور شرکت‌های صندوق بازنشستگی فولاد (دفتر مجامع و حسابرسی شرکت‌ها ؛ دفتر سرمایه‌گذاری و تامین مالی ؛ دفتر برنامه‌ریزی راهبردی و بودجه ؛ دفتر نظارت بر طرح‌ها و تولید، دفتر فناوری اطلاعات )
-    معاونت تجاری سازی و ارتباط با صنعت و کارآفرینی سازمان پژوهشهای علمی وصنعتی ایران (دفتر مرکزی ارتباط با دانشگاهها و صنعت – دفتر کارآفرینی در دانشگاهها – دفتر رکزی تجاری سازی و انتقال فناوری – دفتر جشنواره‌های و مسابقات علمی وزارت عتف )
-    مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز
-    مشاور استاندار البرز در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات

- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز
-    مدیرکل دفتر آمار و فراوری داده‌های وزارت صنایع و معادن 
عضویت در مجامع بین‌المللی :
-    نماینده ایران در حوزه سلامت اداری در سازمان ملل –UNODC- VIENNA

۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۰
تعداد بازدید : ۴۹۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید