پرش به محتوای اصلی

اخبار

مهندس حمیدی: گسترش کاربرد فضای مجازی بدون تولید ثروت ثمر بخش نخواهد بود

مهندس حمیدی: گسترش کاربرد فضای مجازی بدون تولید ثروت ثمر بخش نخواهد بود
مهندس غلامرضا حمیدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز ضمن حضور در آیین عقد قرارداد مشارکت در اجرا و پشتیبانی "سامانه تجارت الکترونیکی و بازار مجازی صنایع همگن پلاستیک استان البرز" بر ضرورت ایجاد ثروت از توسعه فضای مجازی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز به نقل از شبکه خبری البرز، قرارداد مشارکت در اجرا و پشتیبانی "سامانه تجارت الکترونیکی و بازار مجازی صنایع همگن پلاستیک" با حضور مدیرکل  ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز، هیات مدیره انجمن صنایع همگن پلاستیک، نمایندگانی از پارک علم و فناوری البرز و شرکت دانش بنیان کارسازان فراداده ایرانیان در محل انجمن صنایع همگن پلاستیک منعقد گردید.

مهندس غلامرضا حمیدی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز طی سخنانی در این جلسه گفت: هر چقدر هم که فضای مجازی گسترده شود و زیرساخت های ارتباطی کشور توسعه پیدا کند اما منجر به تولید ثروت نشود در حقیقت هیچ کاری را صورت نبخشیده ایم.

وی تاکید کرد: رویکرد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت یازدهم علاوه بر توسعه زیرساخت های ارتباطی کشور، توجه بر توسعه کسب و کارهای نو و ایجاد اشتغال برپایه فناوری اطلاعات است.

 پلاستیک

سامانه تجارت مجازی الکترونیکی و بازار مجازی صنایع همگن پلاستیک یک بازارمجازی است که فضای تجاری در اختیار تمامی تامین کنندگان( واحدهای تولیدی صنایع همگن پلاستیک استان البرز) قرار می دهد تا ضمن معرفی محصول خود، امکان ارتباط با مصرف کنندگان ( سازمان های خریدار، حقوقی و حقیقی) را داشته باشند. 

۲۵ آذر ۱۳۹۵ ۱۴:۲۹
تعداد بازدید : ۸۶۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید