پرش به محتوای اصلی

اخبار

دکتر براری از زحمات مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز تقدیر کرد

دکتر براری از زحمات مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز تقدیر کرد
همزمان با برگزاری ششمین جلسه شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز، جناب آقای دکتر براری معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با ارسال تقدیرنامه از زحمات مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز در برگزاری موفق برنامه های سفر ریاست محترم جمهوری اسلامی و کاروان تدبیر و امید به استان البرز تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز، ششمین جلسه شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با حضور همه مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز در محل اداره کل مخابرات استان البرز برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مهندس غلامرضا حمیدی مدیرکل ICT استان البرز ضمن تشکر از حضور همه مدیران خانواده ارتباطات استان البرز گفت: همدلی و همراهی خانواده ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در زمان برگزاری سفر ریاست محترم جمهوری و هیات همراه زبانزد بود و همه مدیران استان مشاهده کردند که مجموعه مدیران و ارکان حوزه ارتباطات استان با هماهنگی کامل، نماد یک خانواده بزرگ مدیریتی را به نمایش گذاشتند.

حمیدی با تاکید بر ضرورت امتداد این همدلی ها برای افزایش خدمات مطلوب به مردم غیور استان البرز در خصوص ماموریت های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در کنار توسعه زیرساخت ها بایدبرای ایجاد اشتغال و تولید ثروت از این بستر مناسب حداکثر بهره برداری را داشته باشد.

در بخش دیگری از این جلسه مهندس حمیدی با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی برای زمان های بحران گفت: همه اپراتورها و ارائه کنندگان خدمات ارتباطی باید برای سناریوهای مختلف بحران برنامه مکتوب داشته باشند تا در زمان ضرورت مدیران استان دچار سردرگمی نباشند.

مهندس حمیدی در خصوص توسعه شبکه تلفن ثابت گفت: همه مدیران استان باید زمینه فعالیت شرکت های دارای مجوز FCP را در استان فراهم کنند تا عقب ماندگی های بخشی حوزه تلفن ثابت با این شرکت ها که به موازات مخابرات  برای رفع محرومیت ها تلاش می کنند برطرف گردد.

مدیر کل ICT استان در خصوص ساماندهی دکل های مخابراتی سطح استان گفت: طرح ساماندهی و تجمیع آنتن های اپراتورهای سیار باعث افزایش زیبایی شهر و کاهش هزینه های اپراتورها خواهد شد و منافع آن برای همه ذینفعان و مردم بسیار خوشایند خواهد بود.

وی همچنین در خصوص برخورد با استفاده از تجهیزات رادیوئی غیر مجاز گفت: مماشات با استفاده کنندگان تجهیزات غیر مجاز به سلامت مردم آسیب می رساند پس هیچ خط قرمزی برای مبارزه با تجهیزات غیرمجاز وجود نخواهد داشت.

۴ دی ۱۳۹۵ ۱۶:۱۲
تعداد بازدید : ۶۶۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید