پرش به محتوای اصلی

اخبار

مهندس حمیدی از اولین ماراتن تولید محتوای دیجیتال در استان البرز بازدید کرد

مهندس حمیدی از اولین ماراتن تولید محتوای دیجیتال در استان البرز بازدید کرد
اولین ماراتن تولید محتوای دیجیتال با همکاری ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز، مهندس غلامرضا حمیدی ضمن بازدید از روند برگزاری این رویداد ابراز کرد: یکی از دغدغه های اصلی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گسترش محتوای فاخر برای استفاده جوانان از فضای مجازی است و توجه به تولید محتوا علاوه بر مزیت های متعدد فرهنگی، امکان ایجاد اشتغال سالم را نیز برای جوانان فراهم می نماید.

مدیر کل ICT استان البرز خاطر نشان کرد: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تلاش کرده است با توسعه زیرساخت ها، افزایش کیفیت خدمات ارتباطی و ایجاد شبکه ملی اطلاعات بستر مناسب را برای ایجاد محتوای دیجیتال فاخر و همچنین توسعه کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و تولید محتوا فراهم نماید.

از مجموع 100 طرح رسیده به این رویداد تولید محتوا، 24 طرح در رقابتی سالم به گسترش خدمات تولید محتوا در فضای دیجیتال پرداختند و از میان آنها از 5 طرح برتر ارائه شده تجلیل بعمل آمد. اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز نیز متعهد شد نسبت به حمایت از این طرح ها و پذیرش آن ها در مراکز شتابدهی اقدامات لازم را انجام دهد.

ماراتن 5
ماراتن 4
ماراتن 3
ماراتن 2

۲۴ آذر ۱۳۹۵ ۱۶:۰۹
تعداد بازدید : ۴۵۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید