پرش به محتوای اصلی

اخبار

امضای تفاهم نامه مشترک اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونت فرهنگی شهرداری کرج

امضای تفاهم نامه مشترک اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونت فرهنگی شهرداری کرج
اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز و معاونت فرهنگی ورزشی شهرداری کرج با امضای تفاهم نامه ای، همکاری های دوجانبه را به منظور توسعه اشتغال در حوزه فناوری اطلاعات، توسعه سبک زندگی اسلامی ایرانی در بستر آی تی و ایجاد هم افزایی آغاز کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس غلامرضا حمیدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این خبر را اعلام کرد و یکی از مهمترین دستگاه های اثرگذار در حوزه اجتماعی را شهرداری و معاونت فرهنگی این دستگاه ذکر کرد که با توجه به وسعت عملکرد و امکانات، قادر خواهد بود تاثیرات بسزایی را در این زمینه بر جای بگذارد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با بیان اینکه در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات، آگاهی شهروندان کافی نیست، خاطرنشان کرد: در نشست مشترکی که با این معاونت برگزار شد، تفاهم نامه ای به تصویب رسید که بر اساس آن برخی فعالیت های مرتبط از جمله توسعه اشتغال و سبک زندگی اسلامی ایرانی را افزایش دهیم.

حمیدی گفت: بر همین اساس مقرر شد موضوع ایجاد خانه فعالان مجازی با رویکرد هم افزایی جامعه به منظور توسعه سبک زندگی، ایجاد بسیج اجتماعی در حل چالش های شهری و تهیه و تولید کتاب، از طریق دو دستگاه پیگیری شود.

وی بیان داشت: برگزاری جشنواره تولید سناریوی بازی های رایانه ای با رویکرد سناریونویسی در زمینه های سبک زندگی، کارآفرینی و ارتقای مدیریت شهری و تقویت کارآفرینی دیجیتال مورد توجه قرار گیرد.

این مسئول پیگیری موضوع اینترنت پاک برای اتوبوس های شهری را از دیگر موضوعات تفاهم شده میان این اداره کل با معاونت فرهنگی ورزشی شهرداری کرج عنوان کرد.

به گفته حمیدی، استفاده از تمامی ظرفیت های طرفین با هدف انجام فعالیت های مشترک در زمینه های مذکور، در کنار ایجاد تفاهم برای برگزاری استارت آپ با موضوعات توافقی، از دیگر نتایج این نشست مشترک بود که به زودی مورد پیگیری و اجرا قرار می گیرد.

۱۸ دی ۱۳۹۵ ۱۵:۵۷
تعداد بازدید : ۴۵۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید