پرش به محتوای اصلی

اخبار

افتتاح آزمایشی سامانه یکپارچه استعلامات میان دستگاهی (سیماک) استان البرز

افتتاح آزمایشی سامانه یکپارچه استعلامات میان دستگاهی (سیماک) استان البرز
همزمان با دهه مبارک فجر و با حضور جناب آقای مهندس کامکار معاون محترم استاندار البرز، بهره برداری آزمایشی از سامانه یکپارچه استعلامات میان دستگاهی استان البرز آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز، به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر، سامانه یکپارچه استعلام میان دستگاهی (سیماک) استان طی برگزاری مراسمی با حضور مدیران ارشد استانی از جمله معاون استاندار بصورت آزمایشی بین 9 دستگاه اجرایی استان آغاز بکار کرد .

 

در ابتدای این مراسم حمیدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البزز با اشاره به مصوبه اقتصاد مقاومتی در خصوص پروژه استعلامات میان دستگاهی، گفت: استاندار محترم البرز در شورای برنامه ریزی به اجرای دقیق این مصوبه تاکید داشتند.

حمیدی همچنین گزارشی از اقدامات صورت گرفته در راستای استقرار و راه اندازی سامانه سیماک و دوره های آموزشی برگزار شده در این خصوص را ارائه نموده و از همکاری های دستگاه های شرکت کننده در فاز نخست راه اندازی این سامانه و اقدامات شرکت پست قدردانی کرد .

 

کامکار معاون استاندار استان البرز نیز در پایان این جلسه ضمن تاکید بر اجرای کامل این سامانه و ضرورت شفاف سازی و تسریع در ارائه خدمات به شهروندان و نهادهای دولتی ،  خاطر نشان کرد: استفاده از سامانه سیماک در آینده بسیار کارآمد و تسهیلگر خواهد بود و ورود سایر دستگاههای اجرایی مخصوصاً شهرداری ها را در فاز دوم  خواستار شدند .

۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ۱۴:۱۱
تعداد بازدید : ۷۷۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید