پرش به محتوای اصلی

اخبار

ششمین رویداد کارآفرینی همسو و جشن دوسالگی جامعه استارتاپی البرز برگزار شد

ششمین رویداد کارآفرینی همسو و جشن دوسالگی جامعه استارتاپی البرز برگزار شد
باشگاه میلاد شهرداری کرج روز دوشنبه 2 اسفند میزبان کارآفرینان جوان البرزی بود تا با برگزاری جشن دوسالگی جامعه استارتاپی استان البرز، از مرکز توانمند سازی و تسهیل گری استارتاپ های استان رونمایی شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز، مهندس غلامرضا حمیدی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با اهدای تقدیرنامه از کارآفرینان جوان استان البرز تجلیل کرد. در متن این تقدیر نامه آمده است:

اکنون که رویداد کارآفرینی همسو در استان البرز دومین سالگرد تولد خود را جشن می گیرد و جامعه استارتاپی کرج بعد از دوسال فعالیت شما و سایر تلاشگران عرصه کسب و کارهای نو در استان به بلوغ و باروری رسیده است، بر خود لازم میدانم از زحمات حضرتعالی و همه جوانان سخت کوش البرزی در راستای توسعه کسب و کارهای نو در استان و حمایت و راهبری استارتاپ ها تقدیر و تشکر نمایم. توفیقات روز افزون شما تحت توجهات حضرت ولی عصر(ارواحنا له الفدا) را از درگاه ایزد منان خواستارم.

شرکت کنندگان این رویداد، در حاشیه مراسم از مرکز توانمندسازی و تسهیل گری استارتاپ های استان البرز بازدید بعمل آوردند. این مرکز بزودی توسط مقام عالی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات افتتاح خواهد شد.

 

۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : ۷۵۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید