پرش به محتوای اصلی

اخبار

آمادگی کامل بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز برای استقبال از بهار

آمادگی کامل بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز برای استقبال از بهار
100 نفر نیروی کشیک 724، 7 تیم متخصص عملیاتی برای رفع مشکلات احتمالی شبکه و 4 دکل سیار اپراتورهای تلفن همراه برای افزایش ظرفیت و کیفیت شبکه های تلفن همراه در ایام نوروز مشغول خدمت رسانی به مردم استان البرز و مسافران عبوری خواهندبود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز، مهندس غلامرضا حمیدی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید به مردم شریف استان البرز در خصوص تمهیدات نوروزی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت های زیر مجموعه گفت: همه بخش های خانواده بزرگ ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز در تلاش هستند تا انشاالله بدون هیچ مشکل و کمبودی بتوانیم خدمات بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات را در ایام نوروز به مردم شریف استان و مسافرین عزیز ارائه نماییم.

مدیر کل ICT استان گفت: 100 نفر از پرسنل خدوم ادارات و شرکت های زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تعطیلات نوروزی بصورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به مردم شریف استان هستند. همچنین 7 تیم متخصص عملیاتی هم برای رفع مشکلات احتمالی با تجهیزات کامل آماده خدمت به مردم هستند.

حمیدی با اشاره به حجم بالای ترافیک عبوری مسافر از استان گفت: به منظور افزایش ظرفیت و کیفیت خدمات اپراتورهای تلفن همراه، 4 دکل سیار در استان مستقر شده و در صورت بالارفتن ترافیک ارتباطی در نقاط مختلف استان سریعا به محل مورد نظر اعزام خواهد شد.

وی در خصوص فعالیت مراکز پاسخگویی اپراتورهای سیار گفت:  همراه اول با شماره تلفن های 9990 برای تماس از سیمکارت مشترکین خود و 09129990 برای تماس از سایر خطوط پاسخگوی کاربران این اپراتور می باشد.

همچنین مشترکین اپراتور ایرانسل هم می توانند از طریق شماره 700 از خطوط ایرانسل و 09377000000 از سایر خطوط با مرکز پاسخگویی ایرانسل در تماس باشند و مشکلات و مسائل خود را پیگیری نمایند.

شرکت رایتل هم با شماره 200 برای مشترکین خود و 09202000000 برای تماس از سایر خطوط پاسخگوی مشترکان است.

تالیا هم شماره تلفن 09329999 را برای مشترکین خود و 09329999000 را برای تماس از سایر خطوط اختصاص داده است و خط تلفن ثابت 0218173 هم برای مشترکین تالیا پاسخگو خواهد بود. 

۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۰۸
تعداد بازدید : ۷۵۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید