پرش به محتوای اصلی

اخبار

دومین جلسه شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز در سال 96

دومین جلسه شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز در سال 96

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان البرز؛ دومین جلسه شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز در سال 96 در روز چهارشنبه مورخ 96/03/03 با محوریت زیر ساختهای ارتباطی جاده چالوس با حضور جمعی از مدیران و معاونین ادارت کل ارتباطات وفناوری اطلاعات ، تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه شمال ، مخابرات منطقه البرز و اپراتورهای تلفن همراه (همراه اول و رایتل) در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز برگزار گردید.

در ابتدا مهندس حمیدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه  و روزی اپراتورهای سیار و ثابت در راستای برقراری ارتباط مطلوب و برگزاری با شکوه انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهور و شوراهای شهر و روستا ، از ضعفهای ارتباطی اپراتورهای همراه در جاده چالوس خبر دادند  و خواستار برقرای ارتباط مناسب در سرتاسر جاده چالوس شدند.

پس از آن مهندس مهرابی مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه شمال؛ بیان داشتند اخطارهای متعددی به اپراتورهای تلفن همراه داده شده و فقط شش ماه فرصت دارند تا ارتباط مطلوبی در کل استان برقرار نمایند.ایشان در ادامه بیان داشتند کلیه شکایتهای مرتبط با ارتباطات و فناوری اطلاعات باید در سامانه 195 درج گردد تا در اسرع وقت پیگیری شود.

در ادامه مهندس اسدالهی مدیرکل ارتباطات سیار استان البرز و شهرستانهای غرب استان تهران؛ از پوشش 90 درصدی همراه اول در استان خبردادند و ایشان بیان داشتند فقط 11 نقطه در جاده چالوس فاقد ارتباط هستند که تا پایان خرداد ماه  این مشکل حل خواهد شد.

در ادامه همت زاده مدیر مخابرات منطقه البرز در سخنان خود اعلام داشت تا پایان خرداد ماه حفاری های مرتبط با فیبر نوری به پایان می رسد و مشکل پهنای باند جاده چالوس حل می گردد و پیرو آن ارتباط دیتا در جاده چالوس به حد مطلوبی خواهد رسید.

و در پایان مهندس چگینی نماینده شرکت رایتل از تامین ارتباط مناسب برای مشترکین رایتل در جاده چالوس طی چند فاز خبرداد که در فاز اول 20 سایت طراحی شده که 6 سایت آن به مرحله اجرا رسیده است ایشان بیان داشتند که با رفع مشکل پهنای باند اجرای فازها سرعت بیشتری خواهد گرفت.

شورای مدیران

شورای مدیران1

۴ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۷
تعداد بازدید : ۱,۱۲۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید