پرش به محتوای اصلی

اخبار

بخش وسیعی از روستاهای استان البرز تحت پوشش شبکه پهن باند قرار گرفته است

بخش وسیعی از روستاهای استان البرز تحت پوشش شبکه پهن باند قرار گرفته است
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز ، با اشاره به توسعه شبکه های دسترسی پهن باند ارتباطی در این استان ، گفت : بخش وسیعی از روستاهای استان تحت پوشش شبکه پهن باند قرار گرفته است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز ، غلامرضا حمیدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، در نخستین جلسه کمیته تخصصی ارتباطات  و فناوری اطلاعات  ذیل کارگروه تخصصی توسعه روستایی و عشایری استان البرز با اشاره به توسعه شبکه های دسترسی پهن باند ارتباطی در استان ، گفت : بخش وسیعی از روستاهای استان تحت پوشش شبکه پهن باند قرار گرفته است .

وی هدف اصلی از تشکیل کمیته تخصصی ارتباطات  و فناوری اطلاعات را ایجاد کسب و کار روستایی  و خلق ثروت از طریق معرفی صنایع دستی ، گردشگری بیان کردند.

حمیدی با اشاره به سند راهبردی توسعه روستایی ، تاکید کرد :  پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ماموریت دارد تا با هماهنگی با سایر دستگاه های ذیربط و با انجام کاری علمی و عملیاتی، مسیر استقرار خدمات الکترونیکی را در قالب یک نقشه راه مدون،با مشارکت 25 دستگاه کلیدی و ذی نفع و استفاده از 31 منبع و سند بالا دستی برنامه ریزی کند.

در ادامه این جلسه شریفی معاون امور روستاها و شوراهای استانداری بر اهمیت تشکیل کمیته توسعه روستایی و عشایری تاکید و گزارشی از شرح وظایف و ماموریت کارگروه تخصصی توسعه روستایی و عشایری ارایه کردند.

توسعه روستایی

توسعه روستایی1

۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ۱۴:۲۳
تعداد بازدید : ۶۰۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید