پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری نخستین جلسه اتاق فکر ویژه "IT" در استان البرز

برگزاری نخستین جلسه اتاق فکر ویژه "IT" در استان البرز
نخستین جلسه اتاق فکر ویژه "IT" ذیل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز روز سه شنبه در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز؛  غلامرضا حمیدی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز درجلسه اتاق فکر ویژه "IT"به تاثیر فناوری اطلاعات به عنوان یکی از مهم ترین ارکان ارزش آفرین در حوزه اقتصادی و اجتماعی اشاره کرد و گفت : سیاست های اتخاذ شده در راستای تاسیس این اتاق ، در راستای جهت دهی و بالندگی این صنعت است.

در ادامه مهندس بنا مولایی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز از پتانسیل بالای و وجود سرمایه بسیار زیاد در استان خبر داد و تصریح کرد: سرمایه فقط پول نقد نیست و کارخانجات سرمایه های عظیمی هستند که استارت آپ ها می توانند از ظرفیت های آنها استفاده کنند.

در ادامه سعیدی مدیر اداره فنی و تخصصی پارک علم وفناوری استان البرز؛ گفت : 87 شرکت دانش بنیان در استان فعال هستند که ده شرکت در زمینه آی تی فعالیت می کنند .

گفتنی است هدف از ایجاد اتاق فکر ویژه "IT" حضور تمام ذینفعان حوزهآی تی و مشارکت در راستای هم افزایی متخصصین و شرکت های تابعه استان  و جلو گیری از موازی کاری است.

در این اتاق ایده ها و پروژه های مرتبط با فناوری اطلاعات مورد بررسی قرار می گیرد و توسط سرمایه گذارها به سمت تجاری سازی سوق می یابد.

۲۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۴
تعداد بازدید : ۵۴۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید