پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با امام جمعه شهرستان فردیس دیدار کرد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با امام جمعه شهرستان فردیس دیدار کرد.
مهندس حمیدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز پیش از ظهر امروز با حجت الاسلام و المسلمین دکتر ایمانی امام جمعه شهرستان فردیس دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز؛ مهندس حمیدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز پیش از ظهر امروز با حجت الاسلام و المسلمین دکتر ایمانی امام جمعه شهرستان فردیس دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار راجع به مسائل مرتبط با حوزه آی سی تی استان صحبت شد.

مهندس حمیدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با بیان اینکه ۵۰ درصد حجم اینترنت صرف سرگرمی می‌شود، اظهار کرد: به صورت میانگین ایرانی‌ها در حدود 8  ساعت در روز در شبکه‌های اجتماعی حضور دارند و میانگین این حضور در دنیا ۱۶ ساعت در ماه است.

وی بابیان اینکه از سال ۹۲ تاکنون ۹۰۰ میلیارد تومان در زیرساخت‌های مخابراتی استان سرمایه‌گذاری شده است، وی با تأکید بر اینکه اقدامات خوبی در راستای توسعه نسل سه، چهار و چهار و نیم اینترنت همراه صورت گرفته است، افزود: تمامی روستاهای البرز به اینترنت دسترسی دارند همچنین ۲۳ روستا نیز از اینترنت پرسرعت بهره می‌برند.

حمیدی بابیان اینکه در حال حاضر ۱۰ دستگاه در استان به سامانه استعلامات مجهز شده‌اند خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۵۷۵ خدمت در استان به‌صورت الکترونیکی انجام می‌شود.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دکتر ایمانی امام جمعه شهرستان فردیس ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادات امام زین العابدین (ع) و تشکر از حضور مهندس حمیدی بیان داشت؛ تا کشور در مسیر ارتباطات و فناوری اطلاعات قرار نگیرد توانایی برقراری تامل و ارتباط با سایر کشور ها را نخواهد داشت.

وی بیان کرد این روزها نمایندگان بخش خصوصی کشور خواستار عدم ورود دولتمردان در بخش اقتصاد هستند.

۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۴:۱۲
تعداد بازدید : ۵۵۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید