پرش به محتوای اصلی

اخبار

نخستین رویداد از سلسله رویدادهای از ایده تا کسب و کار موفق در استان البرز برگزار شد.

نخستین رویداد از سلسله رویدادهای از ایده تا کسب و کار موفق در استان البرز برگزار شد.
نخستین رویداد از سلسله رویدادهای از ایده تا کسب و کار موفق به همت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز و شتابدهنده شبدیز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز؛ نخستین رویداد از سلسله رویدادهای از ایده تا کسب و کار موفق به همت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز و شتابدهنده شبدیز بعد ظهر سه شنبه با حضور بیش از 300 نفر برگزار شد.

مهندس حمیدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز اظهار داشت: برگزاری این گونه همایش ها فرصتی را برای پروراندن ایده ها و مدل های کسب و کار فراهم می کند و برای قشرهای مختلف سرمایه گذار مفید است.

غلامرضا حمیدی با بیان اینکه یکی از اهداف این رویداد ها  فهماندن پایان یافتن استخدام های دولتی به دانشجویان و افراد جویای کار است، خاطر نشان کرد: باتوجه به دانش، تخصص و توانایی های خود باید تلاش کنند تا با راه اندازی کسب و کار موفق یک منبع درآمد برای خود  و چند نفر دیگر باشند.

مهندس رابطی مدیرعامل شتابدهنده شبدیز بیان داشت؛ هدف از راه اندازی این شتاب دهنده، فراهم کردن بستری برای رشد و به ثمر رساندن ایده های فاوا در استان البرز است. شتاب دهنده شبدیز سعی دارد با ایجاد فضای نوآوری و تفکر خلاق در بین جوانان پراستعداد ایرانی و پرورش ایده‌های خلاقانه و کارآفرینانه در حوزه توسعه دهندگان وب و موبایل، طراحان بصری و فاوا و کم کردن ریسک دوره ابتدایی شروع کسب و کار به تجاری سازی ایده‌ ها کمک کند.

کیا داود اسفندیاری مشاوره و مدرس کسب و کار و کارآفرینی و مجری برنامه پایش و حرف حساب شبکه یک اظهار داشت؛ کارآفرین های موفق دارای مجموعه ای از ویژگی های مشترک شخصیتی بوده و این ویژگی ها، شاخص های مهمی هستند که با دقت در آنها می توان تا اندازه ای آینده را پیش بینی کرد.  از سوی دیگر آن دسته از افراد که کسب و کارهای متناسب با شخصیت واقعی شان انتخاب می کنند معمولاً موفقیت بیشتری کسب کرده و احساس اغنای بیشتری دارند.  

ایشان بیان داشت؛ هرگونه شخصیتی و در نتیجه هر شخصی توان بالقوه راه اندازی و موفقیت در کسب و کار را دارد و تنها کافی است فرصت مناسب تشخیص داده شود. آگاهی از خود به ما در درک آنچه لازم است تا شکاف بین ما و این فرصت را پر کند کمک می کند.

رویداد از ایده تا کسب و کار1
۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳
تعداد بازدید : ۸۵۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید