پرش به محتوای اصلی

اخبار

کارگروه اشتغال شهرستان طالقان برگزار شد.

کارگروه اشتغال شهرستان طالقان برگزار شد.
جلسه کارگروه اشتغال استان البرزدر شهرستان طالقان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز، دکتر محمدعلی نجفی در جلسه کارگروه اشتغال استان البرز که شنبه در طالقان برگزار شد ضمن قدردانی از حضور باشکوه مردم و بخصوص دانش آموزان این شهرستان در مراسم روز ملی ۱۳ آبان که با سالروز تبعید حضرت امام (ره) تسخیر لانه جاسوسی آمریکا مصادف است افزود: امروز توفیق حضور در این راهپیمایی و تجدید میثاق با آرمان های شهدای طالقان، بازدید از طرح های عمرانی و گردشگری این شهرستان را داشتیم.

دکتر نجفی با اشاره به اینکه بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری اهتمام ویژه ای برای ایجاد بسترهای اشتغال پایدار در استان داریم گفت: از مدیران کل کارگروه اشتغال استان انتظار می رود با جدیت درصدد حل موانع زیر مجموعه خود در شهرستان ها باشند.

مهندس حمیدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز، با بیان اینکه شهرستان طالقان 8 مرکز تلفن دارد، اظهار داشت: 15 هزار خط و مشترک تلفن در شهرستان طالقان وجود دارد که 10 هزار خط شهری و 5 هزار اشتراکروستایی است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با بیان اینکه تمام روستاهای شهرستان طالقان از تلفن ثابت برخوردار هستند، بیان کرد: 69 روستا ارتباط همراه اول، 27 روستا ارتباط ایرانسلو 48 روستا نیز از اینترنت بی‌سیم پر سرعت ، بهره‌مند هستند.

وی با اشاره به اینکه 64 روستا شهرستان طالقان مجهز به سامانه یکپارچه مدیریت املاک است، عنوان کرد: 30 روستایطالقان فاقد ارتباطات همراه است که برطرف می‌شود.

۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۶:۰۶
تعداد بازدید : ۷۰۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید