پرش به محتوای اصلی

اخبار

جلسه ای به منظور تحقق بند 6 صورتجلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیکی برگزار شد.

جلسه ای به منظور تحقق بند 6 صورتجلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیکی برگزار شد.
ظهر شنبه جلسه ای به منظور تحقق بند 6 صورتجلسه مورخ 96/09/01کارگروه توسعه دولت الکترونیکی در محل معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز؛ ظهر شنبه جلسه ای به منظور تحقق بند 6 صورتجلسه مورخ 96/09/01کارگروه توسعه دولت الکترونیکی در محل معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری البرز  برگزار شد.

مهندس حمیدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز بیان داشت؛ بر اساس ارزیابی های بخش خصوصی تا کنون ده خدمت ارزشمند در حوزه هلال احمر، سی و یک خدمت در حوزه جهاد کشاورزی احصاء شده که ده خدمت آن قابلیت مکانیزه شدن توسط بخش خصوصی را دارا می باشد.

ایشان اظهار داشت؛ تا کنون برای دانشگاه علوم پزشکی استان نیز 32 خدمت احصاء شده که قابلیت مکانیزه شده 9 خدمت آن توسط بخش خصوصی میسر است و برای استقرار و پیاده سازی 73خدمت احصاء شده اعتبار معادل یک میلیارد و پانصد میلیون تومان نیاز است.

ناصری معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز بیان داشت؛ قابلیت تخصیص بودجه برای استقرار دولت الکترونیک از محل طرح تملک و دارایی ها وجوند ندارد و دستگاه می توانند از محل صرفه جویی در سر فصل هزینه ای اقدام به پیاده سازی نمایند که متاسفانه بعلت هزینه های بسیار بالای دستگاههای اجرایی قادر به بهره برداری از این محل نیستند.

مهندس کامکار معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری البرز گفت؛ خدمات احصاء شده این دستگاهها به نفع مردم و در راستای چابک سازی و کوچک شدن دولت است و دستگاههای مذکور باید این خدمات را در قالب یک طرح به وزارت متبوع خود ارائه داده و اعتبارات لازم را کسب نمایند.

۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۴:۴۲
تعداد بازدید : ۶۴۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید