پرش به محتوای اصلی

اخبار

اولین رویداد استارت‌آپی پسماند و محیط‌زیست با شعار (آیندت رو دور نریز)آغاز به کار کرد.

اولین رویداد استارت‌آپی پسماند و محیط‌زیست با شعار (آیندت رو دور نریز)آغاز به کار کرد.
اولین رویداد استارت‌آپی پسماند و محیط‌زیست با شعار (آیندت رو دور نریز) از ساعت 15 روز چهار‌شنبه ۴ بهمن‌ماه آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز؛ اولین رویداد استارت‌آپی پسماند و محیط‌زیست با شعار (آیندت رو دور نریز) از ساعت 15 روز چهار‌شنبه ۴ بهمن‌ماه با حضور مهندس سلجوقی عضو هئیت عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران، مهندس حمیدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، دکتر سادات حسینی رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی و جمعی از مدیران در باشگاه فرهنگی میلاد شهرداری کرج آغاز به کار کرد.

اهداف برگزاری اولین رویداد استارتاپ ویکند کشور در حوزه پسماند،  بررسی جدیدترین فناوری‌ها و روش‌های تجاری‌سازی در عرصه پسماند و محیط زیست در میان جوانان کشور، تشویق فعالان و علاقه‌مندان برای ایجاد برنامه‌های موثر و کارآمد در زمینه‌های مختلف فناوری و کارآفرینی، پایه‌گذاری برگزاری این رویداد ملی به صورت سالیانه در استان البرز عنوان شده است.

این رویداد با شرکت ۹۶ نفر در قالب ۱۲ گروه ۸ نفره از شاغلان و علاقه‌مندان، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های محیط زیست، گرافیک، مهندسی کامپیوتر، مدیریت و بازاریابی، تبلیغات و فروش و کسب‌وکار در حال برگزار است.

مهندس سلجوقی عضو هئیت عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران؛ بیان داشت کارآفرینی، تعریفی واحد و عینی ندارد که همگان بر سر آن به توافق رسیده باشند و بر اساس تحقیقات یک درصد از مردم کارآفرین هستند و 99 درصد دیگر به دنبال کار و کشور هایی موفق خواهند بود که بتوانند این یک درصد را شناسایی نمایند.

مهندس سلجوقی گفت؛ کار آفرینان دارای چهار ویژگی هستند که عبارتند از: 1- مثبت اندیش اند 2-برای مشکلات راهکار پیدا می کنند 3- خطر پذیرند 4- هیج کار آفرینی دیوانه نیست.

مهندس سلجوقی بیان داشت؛ فرهنگسازی پیش‌نیاز و تضمین‌کننده برنامه‌های مدیریت پسماند است که باید مورد توجه قرار گیرد.

۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۲۸
تعداد بازدید : ۸۰۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید