پرش به محتوای اصلی

اخبار

بیانیه تپسی در خصوص نحوه محاسبه کرایه ها در شرایط برفی استان البرز

بیانیه تپسی در خصوص نحوه محاسبه کرایه ها در شرایط برفی استان البرز
هدف از بالا بردن قیمت در روزهای برفی، کسب درآمد بالاتر نیست و فقط کسب رضایت مشتری مد نظر ماست.

خداوند را شاکریم که پس از مدت ها بار دیگر با بارش برف لبخند را بر لب، و شادی را در دل شهروندان تهران و کرج نشاند .

همواره تلاش تیم تپسی بر این اصل استوار بوده که در کنار اشتغالزایی در شهرها نسبت به ارائه خدمات هر چه بهتر به شهروندان و نیز بهبود کیفیت زندگی آنان گام بردارد. ما بیش از یک سال است که با همراهی و حمایت شما عزیزان در کرج مشغول خدمت رسانی هستیم. در این مدت سعی نموده ایم تا به گونه ای عمل کنیم که رضایت سفیران (رانندگان) و مسافران را توامان داشته باشیم. حال بر خود لازم می دانیم به اطلاع برسانیم که افزایش قیمت ها در روزهای اخیر به چه دلیل بوده است .

طی روزهای اخیر با توجه به شرایط جوی نامساعد و دشواری در جا به جایی خودروها، برخی سفیران تمایلی به ارائه سرویس نشان نمی دادند و در نتیجهی این کاهش عرضه، کرایه های تپسی تا حدی بالا رفت. دلیل این امر این بود که نرم افزار تپسی به صورت خودکار و بر اساس منطق تقاضا (درخواست سفر) و عرضه (راننده های آماده به کار) قیمت ها را تعیین می کند، و از آنجا که به اندازه کافی سفیر در خیابان ها پیدا نمی شد، کرایه ها به صورت خودکار افزایش یافت. این افزایش قیمت سفیران بیشتری را ترغیب می کرد تا به ارائه خدمات در هوای برفی بپردازند .

شایان ذکر است که سفیران ما مجبور بودند علاوه بر خیابان های ناهموار و پر دستانداز شهر، خطر لغزش در معابر و تصادف را نیز به جان بخرند. به هر حال، شرکت تپسی هیچ گاه و در هیچ شرایطی به منظور کسب سود بیشتر اقدام به افزایش کرایه ها نکرده و هم اکنون نیز با بهبود شرایط جوی و حضور بیشتر سفیران در خیابان های اصلی قطعا ارائه خدمات تپسی به حالت قبل باز خواهد گشت .

به مسافران محترم توصیه می شود برای انجام سفرهای خود در روزهای برفی در صورت امکان به خیابانهای اصلی تر و قابل تردد مراجعه کنند و از آن جا برای انجام سفر اقدام به درخواست از طریق اپلیکیشن تپسی نمایند.

۱۳ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷
تعداد بازدید : ۹۸۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید