پرش به محتوای اصلی

اخبار

البرز به شبکه علمی کشور متصل می‌شود

البرز به شبکه علمی کشور متصل می‌شود
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز گفت: تمامی زیرساخت‌های شبکه علمی کشور در استان البرز آماده است و در آینده نزدیک البرز به عنوان پنجمین استان کشور به این شبکه متصل خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز؛ غلامرضا حمیدی در پنجمین جلسه کارگروه پژوهش و فناوری استان که شنبه (28 بهمن) با حضور دکتر نجفی استاندار البرز در دانشگاه خوارزمی برگزار شد گفت: یکی از کارهای بزرگی که با همکاری دانشگاه خوارزمی در استان انجام شد راه‌انداری مرکز آپا بود.

حمیدی در ادامه یکی از مشکلات دانشگاه‌های استان را عدم وجود مراکز شتابدهی و کارآفرینی عنوان و خاطرنشان کرد: این موضوع باید در سال 97 نهادینه شود.

وی ادامه داد: البته ما در استان 3 مرکز کارآفرینی خصوصی داریم اما اصل بر این است که دانشگاه‌های استان وارد این موضوع شوند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز در پایان از آماده بودن زیرساخت‌های شبکه علمی کشور در استان البرز خبر داد و گفت: استان البرز در آینده نزدیک به عنوان پنجمین استان کشور به این شبکه متصل خواهد شد.

گفتنی است در انتهای این جلسه دکتر نجفی استاندار البرز، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و جمعی از مدیران از مرکز آپا بازدید کردند.

 

آپا  

۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲
تعداد بازدید : ۶۱۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید