پرش به محتوای اصلی

اخبار

جشنواره نشاط و امید و همایش تجلیل از جوانان برتر استان البرز

جشنواره نشاط و امید و همایش تجلیل از جوانان برتر استان البرز
جشنواره نشاط و امید و همایش تجلیل از جوانان برتر استان البرز باحضور پرشور جوانان و جمعی از مسئولان استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز؛ این مراسم عصر دیروز به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان باحضور دکتر نجفی استاندار البرز؛ محمد جواد کولیوند و عزیز اکبریان نمایندگان مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران ، مهندس حمیدی مدیرکل ارتباطات وفناوی اطلاعات استان البرز، مهندس غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، اعضای شورای اسلامی شهر کرج و جمع پرشوری از جوانان در سالن شهیدان نژاد فلاح کرج برگزار شد.

دکتر کولیوند نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: خلاقیت، جسارت و انگیزه 3 خصوصیت بارز دوران جوانی است که می بایست به درستی شناخته شده، پرورش داده و هدایت شود تا جامعه نیز به طبع آن در مسیر تکامل قرار گیرد.

دکتر خلیل اردکانی عضو شورای اسلامی شهر کرج نیز با تاکید نسبت به جایگاه جوانان در توسعه و پیشرفت کشور عنوان کرد: عظمت و آبادانی کشور تنها با کمک جوانان تحقق و تداوم می یابد.

همچنین دکتر نجفی استاندار البرز با بیان اینکه به تعبیر مقام معظم رهبری البرز، ایران کوچک و رنگین کمانی از اقوام است اضافه کرد: بر این باور هستیم که باید از ظرفیت های سازمان های مردم نهاد بخصوص در حوزه جوانان بهره برد.

در پایان این جشنواره به جناب آقای مهندس جواد رجبی شیرزی از همکاران این اداره کل و 29 جوان برتر استان البرز در سال 96 در حوزه های مختلف با اهدای لوح و جوایزی مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند.

 

۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۸:۴۲
تعداد بازدید : ۶۰۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید