پرش به محتوای اصلی

اخبار

مشکلات ارتباطی روستاهای بخش مرکزی کرج مرتفع می شود

مشکلات ارتباطی روستاهای بخش مرکزی کرج مرتفع می شود
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز نشست مشترکی بین کارشناسان ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز و بخشداری مرکزی کرج در راستای حل مشکلات ارتباطی روستاها برگزار شد.

سرکار خانم مهندس شفیقی رئیس اداره نظارت بر برنامه های خدمات ارتباطی و رادیویی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرزبیان کرد: توسعه بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات روستاها از اهداف برنامه ششم توسعه کشور است.

وی افزود: در این راستا بررسی مشکلات زیرساختی و ارتقاء پوشش ارتباطی تلفن سیار و ثابت در مناطق روستایی  بخش مرکزی کرج در دستور کار اداره کل قرار گرفته است.

بررسی مشکلات دفاتر پیشخوان و ارائه راهکارهای عملی، بحث و تبادل نظر در خصوص ایجاد اشتغالزایی روستایی وبهره مندی از زیر ساخت های ارائه شده در خصوص ایجاد اشتغال از جمله مباحث موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

مهندس محمدی معاون بخشدار مرکزی کرج به ظرفیت و پتانسیل بالای روستایی درخصوص ایجاد اشتغال بر بستر فناوری اطلاعات و در حوزه های گردشگری، کشاورزی، آموزش و درمان اشاره کرد و گفت: مقرر شد یک رابط آشنا به منطقه و کارشناس فناوری اطلاعات برای بررسی مشکلات موجود و اجرای طرح های توسعه تعیین شود.

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۵۷
تعداد بازدید : ۶۰۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید