پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاردوره آموزشی زنان، خانواده و فضای مجازی در باشگاه میلاد کرج

برگزاردوره آموزشی زنان، خانواده و فضای مجازی در باشگاه میلاد کرج
با همکاری مشترک اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، جوانان و بانوان سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج ، دوره آموزشی زنان، خانواده و فضای مجازی در باشگاه میلاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البر ، با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری سال با عنوان حمایت از کالای ایرانی، نحوه استفاده صحیح از فضای مجازی در حوزه کسب و کار محور برگزاری این دوره آموزشی قرار داشت.

از دیگر موارد آموزش داده شده در این دوره می توان به آشنایی با چگونگی نظارت بر فرزندان در استفاده از تلفن همراه و فضای مجازی اشاره کرد. این مهم با توجه به تمایل نسل جوان به سمت فضای مجازی و ضرورت هدایت این نسل به سمت باورهای اسلامی مطرح شد.

خلاقیت در کارآفرینی از دیگر مواردی بود که با توجه به اهمیت اشتغال زایی و سوق دادن جوانان به سمت کسب و کار نوین و کاهش آسیب های اجتماعی در دوره آموزشی زنان، خانواده، فضای مجازی ارایه شد.

در این دوره آموزشی که از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح به اجرا درآمد، سرکار خانم دکتر رادفر؛ مشاور بانوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، عباس زارع؛ عضو شورای اسلامی شهر کرج، اسماعیلی فر؛ مدیرکل امور بانوان استانداری البرز، هوشیار و آگاهی؛ کارآفرینان برتر زن و پرسنل بانوی شهرداری کرج حضور داشتند.

در پایان این دوره آموزشی مدعوین از مرکز توانمند سازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپا بازدید کردند.

۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۲
تعداد بازدید : ۵۶۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید