پرش به محتوای اصلی

اخبار

مهندس حمیدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز؛

62 استارت آپ در استان البرز شکل گرفته است

62 استارت آپ در استان البرز شکل گرفته است
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز؛ مهندس حمیدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با حضور در غرفه دولت الکترونیک با دکتر سرائیان و دکتر دهدشتی معاونین وزیر دیدار و گفت و گو کرد.

غلامرضا حمیدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز؛ در این دیدار وضعیت حوزه کسب و کارهای مبتنی بر IT استان را تشریح کردند.

حمیدی گفت: خانه استارت آپ  با هدف تسهیل گری در کسب و کارهای نوپا به همت شهرداری کلانشهر کرج و این اداره کل در باشگاه فرهنگی ورزشی میلاد ایجاد شده است ایجاد و بیش از 15 استارت آپ در این مرکز مستقر شده اند.

حمیدی دیگرخاط نشان کرد  استخدام های دولتی به پایان رسیده است و جوانان باید با دانش، تخصص و توانایی های خود تلاش کنند تا با راه اندازی کسب و کار موفق یک منبع درآمد برای خود  و چند نفر دیگر باشند. در همین راستا تا کنون 62 استارت آپ در استان شکل گرفته اند و در حال رشد می باشند.

حمیدی با اشاره به رشد دوپله شاخص توسعه یافتگی فناوری اطلاعات و کسب رتبه سوم کشوری بیان داشت زیر ساختهای مناسبی در استان فراهم شده و لازم است کسب و کارها از این شرایط بهره ببرند
۹ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰
تعداد بازدید : ۴۵۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید