پرش به محتوای اصلی

اخبار

بی واسطه مرجع کامل مشتری، کالا و خدمات

بی واسطه مرجع کامل مشتری، کالا و خدمات
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز رئیس اداره بازرسی و نظارت بر برنامه های فناوری اطلاعات استان البرز به همراه کارشناسان حوزه کسب و کاره ای نوپا با مدیرعامل استارت آپ بی واسطه دیدار و گفتگو کردند.

سید محمدرضا  حسینی رنانی رئیس اداره بازرسی و نظارت بر برنامه های فناوری اطلاعات استان البرز بیان داشت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات  به منظور کمک به تسریع انجام پروژه های فعال در حوزه فاوا تسهیلاتی از محل وام وجوه اداره شده به کلیه شرکت های خصوصی و تعاونی دارای قرارداد فعال در این حوزه پرداخت می کند.

حسینی ادامه داد: اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به عنوان نماینده حاکمیت آماده حمایت از کسب و کارهای نوپا حوزه ICT  است.

حسینی با اشاره به همدلی و همگرایی ایجاد شده بین مدیران و مسئولین استانی و کشور گفت؛ دولت در حال ایجاد بستر زیرساختی برای صادرات محصولات حوزه ICT است.

حسام مالمیر بنیانگذار و مدیرعامل شرکت بی واسطه بیان داشت؛ مشکلات اقتصادی موجود در کشور اختلال های متعددی در حوزه کسب و کارهای نوپا ایجاد کرده است طوری که دیگر سرمایه گذاران ریسک نمی کنند و ما با چالش سرمایه گذار روبه رو هستیم.

۲۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۳:۵۸
تعداد بازدید : ۷۵۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید