پرش به محتوای اصلی

اخبار

هر پنج شنبه یک همکار / یک تجربه / یک دانش

هر پنج شنبه یک همکار / یک تجربه / یک دانش

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز؛ هر پنج شنبه یکی از همکاران به انتقال دانش و تجربیات خود اقدام می نمایید.

این پنج شنبه میزبان دو همکار بانو متخصص در حوزه فناوری اطلاعات  یکی معصومه سادات میرکاظمی کارشناس ارشد مهندسی فناوری اطلاعات  گرایش شبکه های کامپیوتر و دیگری شیرین ایرانی دانشجوی کارشناسی ارشد حسابداری با موضوع توانمند سازی به کمک  فناوری اطلاعات بودیم. که در این خبر قصد داریم بخش کوچکی از این پژوهش را ارائه نماییم.

فناوری اطلاعات یا Information Technology که معمولاً آن را به صورت مخفف با نام IT مورد اشاره قرار می‌دهند، اصطلاحی است که امروزه از زبان متخصصان به دایره واژگان روزمره‌ی ما افزوده شده است. اگر تصویری شفاف و کارآمد از ‌فن آوری اطلاعات در ذهن نداشته باشیم، این خطر وجود دارد که در میان انبوهی از ابزارها و فناوری‌ها و نرم افزارها و راهکارهایی که هر روز و هر لحظه به دنیای ما افزوده می‌شوند غرق شویم و نتوانیم فناوری اطلاعات را در زندگی و کسب و کار خود به درستی به کار بگیریم.

فناوری اطلاعات و ارتباطات و اینترنت نه فقط متخصصان فناوری اطلاعات و کارکنانی که فناوری اطلاعات را در محیط کارشان به طور منظم استفاده می کنند، تحت تاثیر قرار داده، بلکه محیط سازمان، خود سازمان و به طور کلی دنیای اجتماعی را نیز تحت تاثیر قرار داده است.  مدیران می بایست از این تغییرات آگاهی یافته و برای درک و سازگاری مناسب با آنها تلاش کنند.

به ویژه در سطح انگیزش کارکنان، می توان انتظار وقوع تغییرات اساسی داشت. می توان انتظار داشت که در آینده فردگرایی بیشتری ظاهر شود. بدین معنی که نیازهای ویژه ای برای هر یک از کارکنان مطرح شود و این نیازها برای کارکنان دیگر، متفاوت باشد.

ایرانی

۲۶ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۵۰
تعداد بازدید : ۳۱۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید