پرش به محتوای اصلی

اخبار

منصور نوری کیان؛

تا پایان سال شاهد بهبود چشمگیری در وضعیت ارتباطی تلفن ثابت و همراه خواهیم بود

تا پایان سال شاهد بهبود چشمگیری در وضعیت ارتباطی تلفن ثابت و همراه خواهیم بود
وضعیت ارتباطی استان البرز زیر ذربین اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز؛ صبح امروز جلسه ای به منظور بررسی وضعیت ارتباطی همراه و ثابت با حضور مجید حقی معاون ارتباطی و فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، منصور نوری کیان سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز، وحید مختاری مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات سازمان تنظیم، محسن قاسمی مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه شمال  و جمعی از مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و اپراتورها در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز برگزار شد.

منصور نوری کیان با اشاره به همکاری پا یا پای اپراتورها در حوزه بهبود وضعیت ارتباطی نقاط مهم و تاثیر گذار استان بیان کرد تمام شهر های استان از شبکه 3G و 4G برخوردار شده اند.

نوری کیان تصریح کرد هنوز مشکلات ارتباطی در بعضی از نقاط استان بعلت عدم همکاری منابع طبیعی وجود دارد که با پیگیری این مشکل را حل خواهیم کرد.

مجید حقی گفت بر اساس پایشهای صورت گرفته وضعیت ارتباطی در استان البرز مطلوب بوده و جزء استانها پیشرو در این حوزه است.

این مقام آگاه تصریح کرد در بعضی از جاده ها و شهرهای استان نقص هایی وجود دارد که تا پایان سال جاری بهبود چشمگیری را شاهد خواهیم بود.

حقی گفت در حوزه تلفن ثابت مخابرات البرز توانسته دایری های خود را به کمتر از هشت روز برساند و وضعیت مطلوبی را رقم بزند البته در بعضی از نقاط نیازمند توسعه تجهیزات و بهبود خدمت رسانی می باشد.

۲۶ آبان ۱۳۹۷ ۱۳:۲۶
تعداد بازدید : ۷۰۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید