پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز معرفی شد

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز معرفی شد
معاون امور دولت، مجلس و استانهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اقدامات انجام گرفته در عرصه زیر ساخت های فناوری اطلاعات گفت: این استان دارای رتبه سوم کشوری در توسعه زیر ساخت های ارتباطات وفناوری اطلاعات است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز، چهارمین جلسه شورای مدیران و مراسم معارفه سودابه رادفرد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با حضور سید حسن دهدشتی معاون امور دولت، مجلس و استانها، مهرداد ترابیان مدیرکل دفتر هماهنگی امور استانها و مدیران ارشد بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار شد.

معاون امور دولت، مجلس و استانهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه در سال 93 شاخص توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات (IDI) استان14 بود گفت با همدلی و همکاری تمام دستگاه ههای تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین اپراتورهای ثابت و همراه، استان البرز توانست در سال 94 این شاخص را به 9 ، در سال 95 به 5 و در سال 96 به رتبه 3 کشوری دست یابد .

دهدشتی با اشاره به این موضوع که  استان البرز یکی از استان های استراتژیک و توانمند در عرصه علم و فناوری و به صورت ویژه در بخش های داروسازی، کشاورزی، صنعت، فناوری اطلاعات است اظهار کرد: باید اهتمام ویژه ای به صنعت IT و ICT در استان شود.

دهدشتی گفت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستای جوان گرایی و شایسته سالاری سرکار خانم رادفرد را به عنوان مدیر ارشد استان انتخاب کردند.

دهدشتی خاطر نشان کرد: باید از توانمندی های نمایندگان مجلس بهره مند و تمام اتفاقات مثبت در این حوزه را به اطلاع آنها برسانیم.

در ادامه این مراسم سودابه رادفرد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز گفت: از اعتماد وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و استاندار البرز کمال تشکر را دارم و با همکاری نزدیک و همدلانه با مدیران این بخش در استان وضعیت مطلوب موجود را بهبود می دهیم و آنچه در خور مردم این استان است را ایجاد می کینم.

وی افزود: باید جدا از شکاف جنسیت از تمام ظرفیتها و دانش فعالان این حوزه در راستای ارتقا و پیشبرد اهداف سازمانی بهره ببریم.

 

۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۱۵
تعداد بازدید : ۱,۶۵۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید