پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز از اداره کل پست بازدید کرد

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز از اداره کل پست بازدید کرد
رادفرد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز از نحوه ارائه خدمات پستی به شهروندان بازدید کرد .

سودابه رادفرد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز پیش از ظهر امروز با حضور در اداره کل پست از روند خدمت رسانی به شهروندان و  بخش های مختلف عملیاتی از جمله باجه مرکزی ، باجه ثبت نام و تحویل کارت هوشمند ملی و سایت عملیاتی GNAF بازدید به عمل آورد.

در دیدار محمود فرزین مدیرکل پست استان ضمن خیر مقدم به ارائه عملکرد ترافیکی و جذب و توزیع مرسولات در هشت ماهه سالجاری پرداخت و در ادامه به تبیین برنامه پست استان البرز در سه ماهه پایانی سال در راستای ارتقاء سطح کمی و کیفی ارائه خدمات با توجه به رشد قابل توجه استفاده شهروندان از بستر خدمات پستی پرداخت .

 

رادفرد در ادامه این دیدار و پس از بررسی فرآیندهای خدمات پستی از جمله قبول و GNAF ، ارائه مناسب خدمات پستی را بستر مناسبی جهت کاهش معضلات زندگی شهری و کاهش عواملی همچون سفرهای غیر ضروری درون شهری و برون شهری و به تبع آن کاهش مصرف سوخت ، کاهش آلودگی های زیست محیطی و صرفه جویی در زمان شهروندان ارزیابی کرد .

 

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز همچنین به لزوم برنامه ریزی در راستای طراحی خدمات نوین پستی و خدمات مشترک با سایر مجموعه ها از جمله صنایع مستقر در استان البرز اشاره کرد و از آمادگی مجموعه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در راستای ایجاد بستر مناسب همکاری در این زمینه خبر داد .  

۱۵ دی ۱۳۹۷ ۱۵:۲۷
تعداد بازدید : ۵۶۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید