پرش به محتوای اصلی

اخبار

رییس کمیسیون شوراهای مجلس:

رویکرد جوان ترین وزیر دولت دوازدهم الگو همه مدیران باشد

رویکرد جوان ترین وزیر دولت دوازدهم الگو همه مدیران باشد
رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که رویکرد جوان ترین وزیر دولت دوازدهم باید الگوی همه مدیران باشد، گفت: جوانان ایرانی همزمان عرصه جدید توان فنی و رویکردهای نوین مدیریتی را در عرصه فضایی نشان دادند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز«محمدجواد کولیوند» امروز - چهارشنبه- در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا درخصوص پرتاب ماهواره صبح روز گذشته (سه شنبه) افزود: این که جوان ترین وزیر کابینه صادقانه، شفاف و به دور از تحریف‌های مدیریتی با مردم صحبت کرد و درخصوص ماهواره دوستی ابراز امیدواری کرد، این رویکرد باید برای تمام مدیران الگو شود.

وی ادامه داد: روز گذشته ماهواره ای به فضا پرتاب شد که در دو فاز موفقیت آمیز و در فاز آخر پرتابگر، کم توفیق شد

رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس ادامه داد: در حالیکه استاندارد خطای پرتاب ماهواره فضایی بین 20 تا 30 درصد است، موفقیت جوانان ایرانی در دو فاز اول نشان از آینده روشن به همت جوانان دانشمند و عزم نظام و دولت برای فتح قله های دست نیافتنی است

کولیوند درخصوص در مدار قرار نگرفتن ماهواره بیان کرد: این اتفاقی است که برای هر ماهواره و در خصوص هر پرتاب فضایی ممکن است روی دهد اما در بخش مدیریتی اتفاقی افتاد کم سابقه است.

به گزارش ایرنا، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات روز گذشته (سه شنبه) در توییتی نوشت: بامداد امروز با وزیران ICT دولت های هشتم تا دوازدهم به پایگاه فضایی امام خمینی(ره) رفتیم. ماهواره‌بر با طی دو مرحله موفق، در مرحله سه به سرعت کافی نرسید و «پیام» در مدار آرام نگرفت.


۲۹ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۵۰
تعداد بازدید : ۴۵۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید