پرش به محتوای اصلی

اخبار

خدمات استان البرز به سمت هوشمندسازی سوق یافته است

خدمات استان البرز به سمت هوشمندسازی سوق یافته است
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با اشاره به نقش مهم تعامل با استارت آپهای حوزه ارتباطات گفت: خدمات استان البرز به سمت هوشمندسازی پیش رفته است که در این زمینه استارت آپها نقش مهمی می توانند ایفا کنند.
به گزارش روابط عمومی ICT  البرز، سودابه رادفرد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز  در نخستین جلسه تعاملی با نمایندگان استارت آپهای فعال حوزه ارتباطات اظهار کرد: مصداق بارز شعار سال 98 حمایت قانون مدار از استارت آپها در راستای “رونق تولید “ است و استارت آپها باید بتوانند با پشتکار و دانش خود تبدیل به شرکتهای زود بازده و موفق شوند.

وی افزود: خدمات استان البرز به سمت هوشمند شدن سوق یافته است که در این زمینه استارت آپها می توانند تاثیر به سزایی در اجرای آن داشته باشند.

بر اساس این گزارش، در این دیدار نمایندگان استارت آپها خواستار رفع مشکلات، قوانین دست و پا گیر و حمایت مادی و معنوی دستگاههای اجرایی شدند و مقرر شد در جلسه بعدی قوانین و مقررات مشکل زا بصورت مدون از طرف استارت آپها ارائه شود.

خانه استارتاپ فضای کار مشترکی برای استارتاپ‌های نوپا، سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و اکوسیستم کسب‌وکار است. در این فضا، تیم‌ها آموزش های لازم را برای توسعه کسب‌و‌کار خود دریافت کرده اند و با شبکه‌سازی مناسب، مرز بین دانش فنی و بازار را کاهش داده اند. در حال حاضر ۱۸ تیم در این مرکز مستقر هستند و انتظار می‌رود تا سال آتی این تعداد دو برابر شود

۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴
تعداد بازدید : ۴۷۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید