پرش به محتوای اصلی

اخبار

محمدرضا فنایی؛

وضعیت ارتباطی استان مطلوب است/رویکرد حراست همکاری و رفع مشکل است

وضعیت ارتباطی استان مطلوب است/رویکرد حراست همکاری و رفع مشکل است
محمدرضا فنایی رئیس مرکز حراست در چهارمین جلسه شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز گفت: از ظرفیت ادارات کل استانی به عنوان نماینده وزیر در استانها باید بهره گیری شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز در چهارمین جلسه شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در سال 98 که با حضور محمدرضا فنایی رئیس مرکز حراست وزارت، مدیران کل حوزه ارتباطات و فناوی اطلاعات و مسئولین حراست دستگاه‌های تابعه در محل این اداره کل برگزار شد.

محمدرضا فنایی رئیس مرکز حراست با ارزیابی مثبت وضعیت حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان البرز  بر ضرورت همکاری و همدلی در راستای پیاده سازی مطلوب تر اهداف کلان وزارتخانه در استان تاکید نمود.

فنایی تصریح کرد: لازم است در تمام استانها با نظارت بیشتر در حوزه‌های مختلف از تخلفات احتمالی جلوگیری شود و این مستلزم رصد و پایش منظم و اتخاذ تدابیر پیشگیرانه است.

فنایی گفت: تلاش مرکز حراست بر رفع مشکلات و موانع پیش روی حراستی شرکت ها و سازمانهای تابعه معطوف است و باید مدیران ارشد با نگاهی فراتر از حفاظت فیزیکی به حوزه حراستی مجموعه خود نگاه کنند.

رئیس مرکز حراست وزارتخانه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت دانش و تخصص اظهار داشت که موضوع آموزش باید مانند گذشته در دستور کار باشد و به مدیران و کارکنان آموزشهای تخصصی و فنی مناسبی ارائه شود تا آسیب شناسی خطرات احتمالی به حداکثر برسد.

محمدرضا فنایی در سخنان پایانی خود خطاب به مدیران شرکتها و سازمانهای تابعه در استان البرز گفت که باید از ظرفیت ایجادشده و ارزشمند اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان استفاده بهینه شود.

در این جلسه زارع مدیرکل ارتباطات زیرساخت استان نیز بر تامین حداکثری زیرساختهای مورد نیاز استان، اسدالهی مدیرکل ارتباطات سیار بر ارائه گزارش عملکرد همراه اول، امیریان مدیریت شعب پست بانک بر نظارت جدی و شبانه روزی بر شعب پست بانک، طاهرزاده رئیس مرکز فضایی ماهدشت به توانمندی آن مرکز جهت جذب نخبگان حوزه فضایی و همچنین تورانی بر همکاری دستگاههای اجرایی استان تاکید کردند.

در ادامه  قاسمی مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه شمال بر همکاری مساعد دستگاههای اجرایی استان در راستای تحقق پروژه پوشش 100 در صدی استان البرز تاکید کرد.

رادفرد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان نیز وضعیت ارتباطی استان را با وجود مشکلات عدیده و صعب العبور بودن نقاط مختلف استان جهت نصب تجهیزات مناسب ارزیابی کرد و با اشاره به تقدیر نمایندگان مجلس از فعالیتهای همکاران اداره کل مربوطه در این خصوص به ارائه گزارش پرداخت.

۹ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۵۰
تعداد بازدید : ۷۲۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید