پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز:

100 هزار کارت سوخت بدون حتی یک دقیقه صف در استان توزیع شد /سامانه #800* و 195 در خدمت مردم

100 هزار کارت سوخت بدون حتی یک دقیقه صف در استان توزیع شد /سامانه #800* و 195 در خدمت مردم
سودابه رادفرد:پوشش تلفن همراه در استان بیش از 95 درصد است.

سودابه رادفرد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز در نشست رسانه ای مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات با اصحاب رسانه که به مناسبت روز خبرنگار در محل این اداره کل برگزار شد، گفت: در استان پوشش تلفن همراه بیش از 95 درصد است. وی از پیشرفت 38 درصدی بخشهای بدون پوشش استان خبر داد و اعلام کرد برنامه این اداره کل تا پایان سال 98 تحقق پوشش صد در صدی استان است. وی همچنین سامانه 195 را که از طریق شماره تلفن 195 و سایت www.195.cra.ir برای ثبت و پیگیری شکایات و درخواست‌های مشترکین آماده پاسخگویی است، معرفی کرد.

در ادامه محسن قاسمی مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه شمال با معرفی سامانه #800* گفت: این سامانه برای غیر فعال کردن پیامک های محتوایی و تبلیغی، در دسترس مشترکین است.

محمود فرزین مدیرکل پست استان البرز در ارتباط با ارائه کارت سوخت در استان البرز گفت: 100 هزار کارت سوخت وارد استان البرز شده که قسمت عمده ای وارد چرخه توزیع شده و بخشی دیگر نیز در حال توزیع است.وی گفت: استان البرز جزء معدود استان‌هایی بود که با تدابیر اندیشیده شده، هیچ صفی را برای توزیع کارت سوخت شاهد نبودیم.

پشنگ پور معاون مدیرکل ارتباطات سیار(همراه اول) استان البرز از وضعیت مطلوب این اپراتور در استان خبر داد و گفت: رتبه  این اپراتور در بین  استانهای کشور بین دوم تا چهارم است.

محبی معاون مدیر مخابرات منطقه البرز هم با اشاره به نصب بیش از یک میلیون و سیصد هزار تلفن در استان بیان کرد: برنامه مخابرات واگذاری تمام تلفن های ثابت درخواستی مردم است.

طاهرزاده رئیس مرکز فضایی ماهدشت بابیان اینکه این مرکز اولین مرکز فضایی ایران بوده که در سال 1351 تاسیس شده است، افزود این مرکز به زودی تبدیل به پایگاه کسب و کارهای فضا پایه خواهد شد.

۲۷ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۰
تعداد بازدید : ۴۴۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید