پرش به محتوای اصلی

اخبار

در جمع زنان‌ شاغل بخش ارتباطات مطرح شد؛

رادفرد: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات سردمدار انتصابات بانوان در وزارتخانه‌ها است

رادفرد: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات سردمدار انتصابات بانوان در وزارتخانه‌ها است
مراسم تقدیر از بانوان شاغل در بخش ارتباطات استان البرز با حضور مشاور وزیر ارتباطات در امور بانوان، مدیر کل امور بانوان استانداری البرز، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، مدیران تابعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز به نقل از خبرنگار ایلنا، سودابه رادفرد، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات البرز در نشست با بانوان شاغل در بخش ارتباطات البرز، گفت: با توجه به حضور فعال زنان در عرصه‌های مختلف فرهنگی، علمی و اجتماعی، تاکید بر افزایش مدیریت بانوان در دولت یازدهم و دوازدهم، مطرح شد که با اهتمام جدی مدیران و استقبال بانوان روبرو شد.

وی افزود: وزیر ارتباطات نیز همواره به معاونان خود توصیه کرده‌اند که از بانوان استفاده شود و در این راستا، خود با بیشترین انتصاب انجام شده، سردمدار انتصابات بانوان در کل مجموعه ارتباطات است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز در ارتباط با همسویی استاندار البرز با سیاست های دولت تدبیر و امید، گفت: نماینده دولت در البرز نیز در ایجاد همدلی و همبستگی بین سلایق مختلف جناحی و گرایشات مختلف سیاسی، قومی و قبیله ای استان، انتصابات بانوان مدیر اعم از مدیران کل دستگاه‌های استان البرز و معاونان فرمانداران شهرستان‌های البرز را در دستور کار خود قرار داد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که زنان و مردان، دوشادوش یکدیگر همچون زمان  پیروزی انقلاب در تمام عرصه ها نیز توفیق و توسعه متوازن اجتماعی داشته باشند که بتوان در این راستا به مدینه فاضله ای دست پیدا کرد.

 

۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۰۳
تعداد بازدید : ۴۰۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید